Foto: SHUTTERSTOCK

Gaidāms emocionāls nedēļas sākums, iespējamas dziļas pārdomas, sarunas…. Horoskopi no 20. līdz 26. jūnijam 0

Linda Krāģe, “Nedēļa Kabatā”, AS “Latvijas Mediji”

Reklāma
Reklāma

Auns

itāļiem izdodas iztirgot savus olīvu atkritumus Latvijā… Inese “iegrābusies”, iegādājoties Latvijā populāru olīveļļu
Kokteilis
No A līdz Ž – ko par tavu personību atklāj tava vārda sākumburts? 16
Lietotas automašīnas, kuras nevajadzētu iegādāties: eksperts norāda uz trim neuzticamiem modeļiem 34
Lasīt citas ziņas

Pirmdien būs radošs noskaņojums, veiksmīga diena sarunām, vērtīgu ideju ģenerēšanai, otrdien vari izjust lielu iedvesmu, aizrautību. Trešdiena un arī ceturtdienas rīts aktīvs. Ceturtdienas vakars – mierīgs, dažādu labumu baudīšanai.

Vērsis

Nedēļas sākumā var rasties iedvesma imidža maiņai. Trešdiena piemērota ātriem uzkopšanas darbiem. Piektdiena, sestdiena mierīgas, harmoniskas dienas, viegli varēsi nonākt uzmanības centrā. Svētdiena – ekskursijām.

Dvīņi

CITI ŠOBRĪD LASA

Pirmdienu pavadi nesteidzīgi. Labi kalt plānus, vienoties par kādu tikšanos. Otrdiena – kaislīga, vari izjust vajadzību pēc intensīvām attiecībām. Kāds slepenais pielūdzējs var izrādīt interesi par tevi.

Vēzis

Nedēļas sākumā pievērs vairāk uzmanību savam mīļotajam cilvēkam. Nedēļas otrajā pusē izjutīsi lielāku spēku pieplūdumu. Ceturtdienas vakaru, piektdienu un sestdienu labi pavadīt draugu, paziņu lokā.

Lauva

Nedēļas sākumā, iespējams, būsi tik ļoti aizrāvies ar darbiem un panākumu gūšanu, ka viegli aizmirsīsi par citiem. Nedēļas otrajā pusē var pastiprināties vajadzība pēc miera un klusuma. Svētdiena piemērota komunikācijai.

Jaunava

Pirmdien vari prasīt algas pielikumu. Otrdien, trešdien gan labāk ne ar vienu nestrīdēties. Nedēļas otrajā pusē iespējams saņemt atzinību vai novērtējumu par padarīto. Piektdiena, sestdiena – apcerīgas.

Svari

Šonedēļ veiksmīgi vari ieguldīt naudu mājokļa renovācijā. Otrdien, trešdien vairies no pārsteidzīgiem lēmumiem. Ceturtdienas vakarā, piektdien – būsi saimnieciski noskaņots, kā arī izcelsies ar labu gaumi.

Skorpions

Pirmdiena – mākslas baudīšanai, izklaidējošiem pasākumiem. Otrdien, trešdien apdari visus steidzamos darbiņus, lai ceturtdienas vakaru un piektdienu vari pavadīt bez stresa kopā ar tuvākajiem cilvēkiem.

Strēlnieks

Šonedēļ iespējami kādi finansiāli ieguvumi. Bet ja tērēsi, tad arī ar vērienu – visticamāk kvalitatīvam un dārgam ēdienam. Nekrīti pārmērībās. Svētdiena – komunikācijai, sadarbībai, uzklausi kādu.

Mežāzis

Pirmdiena – pastaigām gar jūras krastu. Otrdien, trešdien – vari sakopt savu auto. Ceturtdienas vakars, piektdien un sestdiena – izklaidēm. Svētdien var gadīties, ka tieši tev nāksies tikt galā ar radīto bardaku.

Ūdensvīrs

Kalnus gāzt drīzāk būsi noskaņots otrdien un trešdien – vari doties kādā interesantā piedzīvojumā. Ceturtdienas vakaru, piektdienu, sestdienu labprātāk vari būt noskaņots pavadīt mājās vai ģimenes lokā.

Reklāma
Reklāma

Zivis

Nedēļas sākums – emocionāls, iespējamas dziļas pārdomas, dziļas sarunas. Ceturtdienas vakars, piektdiena, sestdiena – tā lai kustīgi un lustīgi. Svētdiena – mājas darbiem. Laba diena logu mazgāšanai.

SAISTĪTIE RAKSTI