Kaspars Daugaviņš (priekšplānā) cīņas epizodē.

Daugaviņam skaisti vārti un piespēle zaudējumā pret “SKA” 0

Latvijas izlases hokejists Kaspars Daugaviņš pirmdien guva skaistus vārtus un atdeva rezultatīvu piespēli Kontinentālās hokeja līgas (KHL) čempionāta spēlē, taču viņa pārstāvētā Maskavas “Spartak” viesos ar 2:3 pagarinājumā zaudēja spēcīgajai Sanktpēterburgas “SKA”.

8 veidi, kā bērnu izaudzināt par potenciālo psihoterapeita pacientu 13
NATO admirālis atklāj, vai ir pazīmes, ka Krievija tuvākajā laikā plāno iebrukt kādā no NATO valstīm

Latvijas uzbrucējs otro spēli pēc kārtas nopelnīja 1+1.

Daugaviņš spēles 13.minūtē asistēja Robinam Hanzlam, kurš ar ļoti precīzu metienu vārtu augšējā stūrī tobrīd panāca izlīdzinājumu 1:1. Savukārt trešā perioda pirmajā minūtē Daugaviņš panāca 2:1 “Spartak” labā. Latvietis pirmais bija pie ripas, kura atlēca no laukuma apmales aiz “SKA” vārtiem un no nulles leņķa izdarīja metienu. Sanktpēterburgas vienības vārtsargs Igors Šestjorkins to negaidīja, ripa trāpīja pa viņa kājsargu un iespurdza vārtu tīklā.

Daudz netrūka, lai Daugaviņš kļūtu par uzvaras vārtu autoru un šī mača varoni, taču 30 sekundes līdz pamatlaika beigām “SKA” aizsargs Patriks Herslijs panāca izlīdzinājumu 2:2, bet papildlaika trešajā minūtē Nails Jakupovs guva “SKA” komandas uzvaras vārtus.

Daugaviņš spēlēja 20 minūtes un 47 sekundes, kas bija ilgākais laiks starp Maskavas kluba uzbrucējiem, kamēr otrs “Spartak” latviešu leģionārs Mārtiņš Karsums otro maču pēc kārtas palika ārpus Maskavas kluba pieteikuma.

Šosezon Daugaviņš 18 spēlēs guvis piecus vārtus un astoņas reizes asistējis partneriem, ar 13 punktiem esot komandas rezultatīvākais spēlētājs.

“Spartak” piedzīvoja ceturto zaudējumu pēdējos piecos mačos un Rietumu konferencē ar 18 punktiem ieņem sesto vietu, bet pozīciju zemāk ar 15 punktiem atrodas Rīgas “Dinamo”.