Kaspars Daugaviņš cīnās “Vitjaz” vārtu priekšā.

Daugaviņam un Karsumam pa piespēlei “Spartak” zaudējumā 0

Latvijas hokejistu Kaspara Daugaviņa un Mārtiņa Karsuma pārstāvētā Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komanda Maskavas “Spartak” piektdien cieta neveiksmi regulārā čempionāta spēlē, abiem Latvijas hokejistiem atzīmējoties ar rezultatīvu piespēli.

“Šis nav pirmais signāls, ka mūsu valstī kaut kas nav kārtībā” – Horens Stalbe atklāti par sajūtām pēc piedzīvotā uzbrukuma benzīntankā 80
Māte ar šausmām atklāj, ka jaundzimušais bērns, par kuru viņa rūpējās slimnīcā, nav viņas bērns
Septiņi seni vārdi, kurus nevajadzētu dot meitenēm 24

Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa trenētais Maskavas “Spartak” savā laukumā piekāpās Maskavas apgabala “Vitjaz” ar 2:3 (2:1, 0:1, 0:1).

Abi Latvijas hokejisti palīdzēja vairākumā gūt vārtus Iļjam Zubovam, 19.minūtē vairākumā izvirzoties vadībā ar 2:1. Viesi gan atspēlējās, un Daņila Moisejevs 43.minūtē guva uzvaras vārtus “Vitjaz” labā.

Daugaviņš laukumā pavadīja 19 minūtes un 20 sekundes, kuru laikā vienreiz meta pa vārtiem un vienreiz zaudēja iemetienā. Vēl viņa kontā arī viens spēka paņēmiens un izprovocētas divas soda minūtes pretiniekam.

Tikmēr Karsums 12 minūtēs un 49 sekundēs laukumā uzvarēja trijos no pieciem iemetieniem, kā arī nopelnīja divas soda minūtes. Vēl viņa kontā arī viens bloķēts metiens un četri spēka paņēmieni.

Daugaviņš šosezon 40 spēlēs savācis 25 (8+17), bet Karsums 35 mačos 17 (10+7) rezultativitātes punktus.

Citā spēlē Maskavas “Dinamo” mājās uzvarēja Pekinas “Kuņluņ Red Star” ar 2:0 (0:0, 1:0, 1:0).

Miks Indrašis Maskavas vienībā nespēlēja, savukārt Pekinas komandas ceturtajā uzbrucēju trijniekā bija iekļauts Gunārs Skvorcovs, kurš septiņās minūtēs un 31 sekundē laukumā zaudēja visos trijos iemetienos un reizi meta pa pretinieku vārtiem.

Indrašim šosezon 30 mačos 14 (4+10) punkti, bet Skvorcovam septiņos mačos vieni gūti vārti un rezultatīva piespēle.

Zaudējumu cieta Artūrs Kulda un Čerepovecas “Severstaļ”, kas mājās bija vadībā ar 2:0 pret Minskas “Dinamo”, bet beigās zaudēja ar 2:3. Kulda spēlēja 19 minūtes un 32 sekundes, reizi metot pa vārtiem.

Pēc šīs uzvaras Minskas “Dinamo”, kura pārtrauca 12 zaudējumu sēriju, apsteidza Rīgas “Dinamo”, kas atkal atrodas pēdējā vietā visā līgā.

Vēl vienā mačā Latvijas izlases galvenā trenera Boba Hārtlija vadītā Omskas “Avangard” savā laukumā pieveica Vladivostokas “Admiral” ar 4:1 (1:0, 1:0, 2:1). “Avangard” rindās pirmos vārtus guva Brendons Makmilens, kurš iepriekš spēlēja Rīgas “Dinamo” komandā.

Rietumu konferencē Maskavas “Dinamo” ar 58 punktiem 44 mačos ieņem trešo pozīciju, kamēr “Spartak” ar 54 punktiem 43 spēlēs ir divas vietas zemāk, abām komandām pa vidu esot Jāņa Kalniņa pārstāvētajai Helsinku “Jokerit”, kas iekrājusi 55 punktus.

Tikmēr konferences apakšgalā Minskai ir 30, bet Rīgai 29 punkti, abām komandām aizvadot pa 43 spēlēm.