Kultūra
Teātris un kino

DDT aicina mājās piedzīvot “Izrādes-instrukcijas”0

Publicitātes foto

Kultūru karantīnā neieliksi! “Dirty Deal Teatro” veido “Izrāžu-instrukciju” ciklu, ko varēs piedzīvot, nedodoties uz publiskām vietām.

Katru trešdienu 19.00 kāds no “Dirty Deal Teatro” dramaturgiem sagatavos savu “Izrādi-instrukciju”, kuras pamatā būs norādījumi, lai izrādi varētu piedzīvot, atrodoties mājās vai citā atbildīgā un drošā vietā un veidā. Katra “Izrāde – instrukcija” sastāvēs no dramaturga individuāli piemeklētiem vai radītiem literāriem, vizuāliem, audiāliem u.c. veida materiāliem, kas būs pieejami un lejupielādējami digitāli. Ik nedēļu izrādes formāts atšķirsies.

Šonedēļ, 25. martā, savu “izrādi-instrukciju” ar nosaukumu “Pieturzīmes” piedāvās dramaturģe Linda Rudene. Izrādes dalībniekiem būs iespēja interaktīvā veidā risināt astoņas klausāmmīklas, kas veltītas latviešu autoru darbiem, kuri atrodami teju katrā grāmatplauktā. Izrādē piedalās aktieris Agris Krapivņickis.

Aizvadītajā nedēļā pie skatītājiem nonāca “Dirty Deal Teatro” dramaturga Jāņa Baloža instrukciju izrāde diviem “Tuvošanās”, kas paredzēta izspēlēšanai divatā klātesamībā vai virtuāli. Tā joprojām ir pieejama izspēlēšanai gan latviešu, gan angļu valodā.

Izrāžu cikls norisināsies līdz brīdim, kad atkal varēsim atsākt teātra darbību klātienē. Izrādes tiks publicētas “Dirty Deal Teatro” sociālajos tīklos. Visu izrāžu materiāli vienkopus pieejami un lejupielādējami bez maksas saitē: ej.uz/izrades_instrukcijas

Atgādinām, ka sakarā ar ārkārtas situāciju valstī un valdības noteiktajiem ierobežojumiem publisku pasākumu rīkošanā “Dirty Deal Teatro” līdz 14. aprīlim ieplānotās izrādes nenotiks. Iegādāto biļešu īpašniekus aicinām sekot aktuālajai informācijai teātra mājaslapā un sociālajos tīklos. Par pārcelto izrāžu datumiem informēsim pēc ārkārtas situācijas beigām.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
LA
LA.LV
Kultūra
Soctīklos atgriežas Brīvības cīņu dalībnieka Emīla Pudeļa dienasgrāmata
10 stundas
LA
LA.LV
Kultūra
VIDEO. “Operdziedātāji šobrīd ir lieliskā formā!” Kā vingrinās LNOB solisti?
11 stundas
LA
LA.LV
Kultūra
VIDEO: Par godu 1. aprīlim tapis klips “Šausmas operā”
12 stundas

Lasītākie

JL
Juris Lorencs
Pasaulē
Korejas pretvīrusa recepte: kā šajā valstī izdevās “pārlauzt” Covid-19 saslimstības līkni?
Intervija 42 minūtes
LE
LETA
Veselam
Covid-19 konstatēts jau kopumā 52 pašvaldībās: jauni saslimšanas gadījumi Baldones un Valkas novados
4 stundas
LE
LETA
Latvijā
Covid-19 krīzes pārvarēšanas pasākumus finansēs no valsts budžeta
2 stundas
LE
LETA
Pasaulē
Vācija plāno pagarināt koronavīrusa dēļ noteiktos ierobežojumus līdz 19.aprīlim
18 minūtes
LL
LETA, LA.lv
Dabā
FOTO. Izcēlies kūlas ugunsgrēks ceļa posmā starp Siguldu un Līgatni
1 stunda