Foto: AFP

Depardjē paziņojis, ka labprāt mirtu par Krieviju 1

Ar skandaloziem izteikumiem un mīlestību pret Putinu slavenais franču aktieris Žerārs Depardjē nācis klajā ar paziņojumu, ka labprāt mirtu par Krieviju.

Reklāma
Reklāma
“Drausmīgs, psihodēlisks darbs…” Skatītāji šokēti par Dailes teātra 500 000 eiro vērto izrādi
Kokteilis
5 zodiaka zīmes šonedēļ pamanīs dīvainas sakritības – neatstāj tās bez ievērības!
Sabruka vecāku acu priekšā: 11 gadus vecs zēns nonāk slimnīcā pēc tam, kad vairākas stundas bez pārtraukuma pildījis mājasdarbus
Lasīt citas ziņas

Aktiera pārstāvis Arno Frillē gan Depardjē izteikumus nodēvējis par “teatrālu gājienu” un piebildis, ka radošie ļaudis mēdz būt pakļauti depresijai.

Franču izdevumam “Voici” Depardjē sacījis: “Es mīlu Krieviju tās stipro cilvēku dēļ. Negribu nomirt Francijā.” Viņš arī uzsvēris, ka nekad nav juties kā francūzis.

CITI ŠOBRĪD LASA

Depardjē tuvākajā laikā varētu apmeklēt Donbasu un Krimu. Viņa pārstāvis gan uzsvēris, ka tas iespējams tikai, ja vizītei nebūs politiska zemteksta.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.