Vita Tērauda
Vita Tērauda
FOTO: LETA

Deputāti nobalsojuši par Bondara ieteikto Tēraudu 0

Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas priekšsēdētājas amatā šodien tika ievēlēta deputāte Vita Anda Tērauda (AP).

Veselam
Daudzi to dara katru rītu, pat nenojaušot risku: kardiologs nosauc 7 kļūdas, ko kategoriski nedrīkst darīt uzreiz pēc pamošanās 12
Cilvēki, kas tērē naudu šīm 5 lietām, nekad nekļūs bagāti
VIDEO. Putins samulst un kļūst manāmi nervozs: Armēnijas premjerministrs Pašinjans ar savu uzstāšanos ieiet vēsturē 36
Lasīt citas ziņas

Tēraudas kandidatūru izvirzīja līdzšinējais komisijas priekšsēdētājs Mārtiņš Bondars (AP). Visi deputāti, kuri piedalījās balsojumā, atbalstīja jaunās vadītājas ievēlēšanu.

Pirms balsojuma Bondars paziņoja par atkāpšanos no Budžeta komisijas vadītāja amata.

CITI ŠOBRĪD LASA
Mārtiņš Bondars.
Foto: Edijs Pālens/LETA

Kā ziņots, pēc prokuratūras prasītās izdošanas kriminālvajāšanai Bondars nolēma neturpināt vadīt Budžeta komisiju, kā arī nekandidēt 14.Saeimas vēlēšanās, tātad pārtraukt aktīvo politisko darbību.

Saeima jau ir atbalstījusi Bondara izdošanu kriminālvajāšanai, atceļot viņa imunitāti.

SAISTĪTIE RAKSTI