Digital Freedom festival
Digital Freedom festival
Publicitātes foto

“Digital Freedom Festival” izsludina programmu 0

Vērienīgais tehnoloģiju, startup, politikas un dzīvesstila festivāls “Digital Freedom Festival”, kas 14.-15. novembrī Rīgā pulcēs vairāk nekā 1500 tehnoloģiju un startup uzņēmējus, ekspertus, politikas veidotājus, investorus, žurnālistus un studentus, izsludina oficiālo programmu.

“Nodzīti mati, runā saraustīti” – Slaidiņš par to, kas šobrīd notiek ar “Azov” sagūstītajiem kareivjiem
Cerības uz Ukrainas bēgļiem arī nav īstenojušās! Nodoklis samazinās, bet problēmas ar viesstrādniekiem tikai aug
FOTO. Princim Viljamam un Keitai Midltonei “paslīd kāja” un viņi pārkāpj karalisko protokolu. Ko par to domā briti?
Lasīt citas ziņas

Divu dienu laikā vairāk nekā 110 runātāji no visas pasaules dalīsies ar iedvesmas stāstiem un zināšanām – kā uzņēmējiem, sabiedrībai un politiķiem labāk sadarboties un izmantot tehnoloģiju radītās priekšrocības.

Praktiski semināri un meistarklases

CITI ŠOBRĪD LASA

14. novembrī festivāla jaunums – Digital Freedom Festival Kopienas diena, kad sadarbībā ar festivāla partneriem un ekosistēmas dalībniekiem dažādās vietās Rīgā notiks praktiski semināri, meistarklases, personiskās izaugsmes kursi, startup konkursu atlases kārtas u.c. pasākumi. Savukārt 15. novembrī – Konferences dienā – Hanzas Peronā uz četrām skatuvēm norisināsies diskusijas par cilvēku un tā lomu tehnoloģiju laikmetā, mediju attīstību, nākotnes ekonomiku, zaļajām tehnoloģijām, dzīvesstilu un citām aktualitātēm.

Digital Freedom Festival līdzdibinātāja Dagnija Lejiņa: “Arī šogad vedam uz Rīgu pasaules līmeņa zināšanas, lai iedvesmotos, mācītos un veidotu tālejošus sadarbības un biznesa kontaktus. Sākot no personiskās izaugsmes un produktivitātes tēmām, beidzot par mākslīgo intelektu, viedajām pilsētām un mobilitāti, korporatīvajām inovācijām, startup konkursiem un augsta līmeņa diskusijām par ANO ilgtspējīgas attīstības mērķiem. Pirms Staro Rīga festivāla un 18. novembra svinībām Rīga kļūs arī par starptautisku digitālo tehnoloģiju “smadzeņu centru”.

Šogad fokusā – ilgtspējīgas attīstības mērķi, aicinot ikvienu izvērtēt savu personisko atbildību par to, kā nākotnē dzīvosim. Solidarizējoties ar personiskās atbildības un izvēles filosofiju – esam pirmā konference Latvijā, kas izziņojusi zero-waste apņemšanos. Tāpat veicināsim dzimumu līdztiesību un 50% sieviešu aktīvu līdzdalību uz “Digital Freedom Festival” skatuvēm.”

14. novembris – “Digital Freedom Festival” Kopienas diena

“Digital Freedom Festival” Kopienas dienas ietvaros ISSP Galerijā Berga bazārā notiks Līderības akadēmija, sniedzot praktiskas un iedvesmojošas zināšanas ceļā uz izcilību. Festivāla VIP biļešu īpašnieki varēs apmeklēt inovāciju vadītāja, prestižā sarunu šova TED Talks runātāja Karla Onorē (Carl Honore) meistarklasi “Dzīve pareizajā ātrumā. Digitālais laikmets” un korporatīvo inovāciju stratēģijas konsultanta Arta Cicena vadīto Korporatīvo inovāciju meistarklasi.

“Swedbank” koprades telpā DoBe notiks “500Startups”, “Rockstart” un Latvijas valsts meži startup konkursu priekšatlases kārtas.

Savukārt “Norden” birojā norisināsies “Hack-Academy”, kurā grāmatas “The Laws of Brand Storytelling”, līdzautore Džesika Džoglio (Jessica Gioglio) dalīsies ieteikumos, kā izveidot veiksmīgu zīmola stāstniecības stratēģiju, talantu meklētāja Jekaterina Jacemeneva un komunikāciju stratēģe Džūlija Belkina – “FindaNode” līdzdibinātājas – dalīsies padomos, kā izdzīvot mainīgajos personāla atlases džungļos, bet personāla vadības speciāliste Diāna Stankevica stāstīs, kā uzlabot komandas sniegumu.

Savukārt darba vides stratēģijas konsultants Oļegs Ņikitins runās par to, kā darba vide ietekmē darba efektivitāti un kā to var izmantot stratēģiski, uzlabojot darbinieku motivāciju.

Personiskās attīstības akadēmijā “Birojnīcā” festivāla ilggadējais viesis – mūks Džons – vadīs meistarklasi par to, kā sabalansēt steidzīgu dzīvesveidu ar meditācijas metodes palīdzību, produktivitātes speciālists Stojans Jankovs (Stoyan Yankov) dalīsies ar labākajām stratēģijām un sniegs padomus, kā izveidot un vadīt efektīvas mentoringa grupas, kurās dalībnieki viens otram sniedz padomus un palīdz atrisināt problēmas.

Līderības, uzvedības zinātnes konsultante Satu Almana (Satu Ahlman) vadīs meistarklasi par miega un stresa vadību, bet garīgās veselības “sludinātājs” Stjuarts Rodžers (Stewart Rogers) stāstīs kā paātrināt darba procesu, uzlabot koncentrēšanos un izmantot garīgo vingrošanu, lai paātrinātu katru darba aspektu.

15. novembris – Konferences diena Hanzas Peronā

Konferences dienā uz galvenās – Nākotnes skatuves – spoži starptautiski un vietējie runātāji diskutēs par tehnoloģiju ietekmi uz mūsu ikdienas dzīvi, medijiem, biznesu un vidi, indivīda lomu un ietekmi uz globāliem procesiem. Uzstāsies Latvijas Valsts prezidents Egils Levits, ANO Starptautiskās telekomunikāciju savienības Telekomunikāciju attīstības biroja direktore Dorīna Bogdana-Martina (Doreen Bogdan-Martin), blokķēžu arhitekte Sadžida Zouari (Sajida Zouarhi), Nīderlandes viedās pārvietošanās eksperti u.c. starptautiski runātāji.

Uz “Digital Freedom Festival” satura partnera “Delfi Media LAB” skatuves tiks analizētas šobrīd aktuālās mediju tendences jauniešu sasniegšanai, satura pielāgošana mobilajai videi, podkāstu satura aktualitātes un citi jautājumi. Uzstāsies slovāku žurnālists, podkāstu producents Dāvids Tvrdons (David Tvrdon), Tonija Blēra institūta Tehnoloģiju un sabiedrības daļas vadītājs Makss Bevertons-Palmers (Max Beverton-Palmer), Google Mobile lietotāju pieredzes speciālists Konors Makgans (Conor McGann) u.c.

Investoru dienas ietvaros uz “Innovation bazaar” skatuves sadarbībā ar “GreenTech” bloka partneriem Latvijas valsts meži “GEO” un “Climate KIC”, viedās pārvietošanās partneri Nīderlandes vēstniecību un pasaulē vadošajiem akceleratorien “500 Startups” un “Rockstart” skatuves notiks startup konkursi, investoru prezentācijas un ātrie randiņi ar investoriem.

Diskusijā Banka 4.0.: Banka visur un mobilie pakalpojumi vispirms bankas “Citadele” eksperti un pieaicinātie speciālisti diskutēs par to, kā tehnoloģijas maina banku pakalpojumus, kļūstot pieejamas vienmēr un visur. Bet sadarbībā ar Izglītības un zinātnes ministriju, eksperti un zinātnieki diskutēs par zinātnes un inovāciju sinerģiju un Latvijas konkurētspēju globālā kontekstā.

SAISTĪTIE RAKSTI

Savukārt uz Brīvības skatuves diskutēs par dzīvesstilu digitālajā laikmetā – mūziku, ilgtspējīgu attīstību un sadarbībā ar festivāla “nulles atkritumu” vēstnieku “ECO Baltia” notiks diskusija par tehnoloģiju nozīmi bezatkritumu kustības populraizēšanā un dzīvesveida maiņu.

“Digital Freedom Festival” programma pieejama šeit.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
“Nodzīti mati, runā saraustīti” – Slaidiņš par to, kas šobrīd notiek ar “Azov” sagūstītajiem kareivjiem
Cerības uz Ukrainas bēgļiem arī nav īstenojušās! Nodoklis samazinās, bet problēmas ar viesstrādniekiem tikai aug
FOTO. Princim Viljamam un Keitai Midltonei “paslīd kāja” un viņi pārkāpj karalisko protokolu. Ko par to domā briti?
Krievijai ir kritušas maskas, tāpēc līdzšinējā agresijas atturēšanas sistēma Baltijā vairs nestrādā, apgalvo Kalniņš
“Sadales Tīkls” nespēs šobrīd uzņemt sistēmā visu saules paneļu saražoto elektrību
Lasīt citas ziņas
Britu premjers Boriss Džonsons paziņojis par demisiju
Pieprasa satiksmes ministra Linkaita demisiju 1
Cerības uz Ukrainas bēgļiem arī nav īstenojušās! Nodoklis samazinās, bet problēmas ar viesstrādniekiem tikai aug
FOTO. Atvadās no mūžībā aizgājušajā basketbola trenera Armanda Krauliņa
Pēc trīs gadu pārtraukuma atkal tiks aizvadīti Eiropas čempionāti jauniešu basketbola izlasēm
17:15
Saistībā ar “nāves draudiem” Putina draudzene spiesta pamest Austriju
16:59
Latgalē ir vecmeistari, kas pin plēsto un griezto skalu grozus. Kas tik īpašs ir tiem vecajiem koka groziem?
16:42
FOTO. Princim Viljamam un Keitai Midltonei “paslīd kāja” un viņi pārkāpj karalisko protokolu. Ko par to domā briti?
Saistībā ar “nāves draudiem” Putina draudzene spiesta pamest Austriju
“Naudas līdzekļi ir, bet tie netiek pareizi izlietoti,” mācītājs Krists Kalniņš par atbalstu ukraiņiem
Latvijas hokejists Kalniņš sadarbībai ar okupantu valsts klubu piekritis, domājot par ģimeni
Putins pelnījis balvu “Gada labākais NATO reklāmas aģents”! Kā karš mudina Eiropu atmosies no “drošības komas”
“Uzskatu, kas tas īstenībā ir dienesta noziegums!”- Ciekurs un Treija par katastrofālo vakcīnu pārpalikumu 20
Miljardieris Īlons Masks kļuvis par dvīņu tēvu: bērnus pasaulē laidusi viņa uzņēmuma darbiniece
Zanders: Kāds par nākamās Saeimas jaunpienācējiem teiks “beidzot”, kāds – “šausmas”!
“Nodzīti mati, runā saraustīti” – Slaidiņš par to, kas šobrīd notiek ar “Azov” sagūstītajiem kareivjiem
Aktīvāk ķer latviski nerunājošus pedagogus un īpašu uzmanību pievērš bērnudārziem 9
Portāls LA.LV jūnijā, sasniedzot 632 361 interneta lietotāju, kļūst par piekto lasītāko portālu Latvijā
Pensionāri nejūtas droši, lai izīrētu brīvās platības ukraiņu bēgļiem, skaidro Ločmele
VIDEO. Pēc trīs gadu pauzes Pamplonā atgriežas buļļu skrējiens
VIDEO. Izveicīgs policists izglābj no Salu tilta Daugavā ielēkušu vīrieti
VIDEO. Aleksandrs Lukašenko pie sevis ciemos uzaicinājis gubernatorus: viesi spiesti vakariņot pie galda, uz kura atrodas… suns
Darbu plānošana pēc Austrumu horoskopa no 21. līdz 26.jūnijam
Emīls, Egita un Monvīds – šīs dienas gaviļnieki. Kā vārds ietekmē tavu dzīvi?
Megana Mārkla pēc viesošanās Londonā gaužām neapmierināta ar 96 gadus vecās karalienes Elizabetes II “uzvedību”
VIDEO, FOTO. “Tu esi mans varonis!”: Holivudas aktieris Bens Stillers devies uz Ukrainu, lai satiktu tur Zelenski
Mūsējie uzvar īpašā auto rallijā Dānijā
Tukuma pusē teju par 40% varētu pieaugt siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifs