Foto RPP

Divi iereibuši Šveices pilsoņi apgāna baznīcu 2

Sestdien, 8.oktobra naktī, Rīgas pašvaldības policijas (RPP) darbinieki, patrulējot Vecrīgā, pamanīja divus vīriešus, kuri apčurā Rīgas Svētā Jāņa baznīcas fasādi. Pārkāpēji, pamanot policijas tuvošanos, sāka bēgt. Abi vīrieši panākti netālu esošajā autostāvvietā, informēja (RPP).

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Auns nekad nekļūs vecs, bet vērsis rušināsies par dārzu. Kā katra zodiaka zīme dzīvo pensijas vecumā?
Nebija neviena eklēra! Pirkums “Liepkalnu” maiznīcā rada bažas par to, kā tad matemātika darbojas reālajā pasaulē
“NATO 5. pants izkūpēs gaisā” – publiskots iespējama Krievijas uzbrukuma scenārijs Igaunijai
Lasīt citas ziņas

Pārrunu laikā, konstatēts, ka pārkāpēji ir Šveices pilsoņi. Tūristi bija manāmi iereibuši un runāja lauzītā angļu valodā. Komunikācijas uzlabošanai uz notikuma vietu izsaukti RPP tūrisma nodaļas darbinieki.

Notikuma vietā abiem tūristiem sastādīti administratīvā pārkāpuma protokoli par dabisko vajadzību nokārtošanu sabiedriskā vietā un katram piemērots naudas sods – 70 eiro apmērā. Sodus abi Šveices kungi nomaksāja uz vietas ar maksājumu karti.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.