Foto: LETA

Divi jauni vīrieši guvuši apdegumus, aizdegoties dīvānam 0

Sestdien, 14.novembrī, Jelgavas novadā divi jauni vīrieši guvuši apdegumus, aizdegoties dīvānam, aģentūru LETA informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Reklāma
Reklāma
“Šoreiz cieta mana mamma, bet rīt varbūt jau kāds cits.” Sieviete brīdina par nepatīkamu incidentu saistībā ar veikalu “Maxima”
Pēc sadursmes bērns vēl bija dzīvs, taču garām braucoša automašīna viņu nāvējoši notrieca – Latgalē notikusi smaga avārija
Rosļikovs iecerējis sūdzēties par attieksmi pret krieviem Latvijā, taču krievvalodīgo reakcija uz šo nodomu viņam liek pamatīgi vilties
Lasīt citas ziņas

Negadījums noticis, vienstāvu dzīvojamā ēkā aizdegoties dīvānam divu kvadrātmetru platībā. Iespējamais ugunsgrēka iemesls – neuzmanīga rīcība ar uguni. Izsaukumu VUGD saņēmis plkst.23.30.

Abi vīrieši – 24 un 28 gadus veci – paši izkļuvuši no ēkas, tomēr guvuši apdegumus.

CITI ŠOBRĪD LASA

VUGD norāda, ka ugunsgrēks bijis maznozīmīgs un kopējā degšanas platība bijusi vien pāris kvadrātmetri, līdz ar to pastāv iespēja, ka cietušie bija lietojuši kādas apreibinošās vielas.

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta pārstāve Ilze Bukša aģentūrai BNS pastāstīja, ka vīrieši guvuši plašus apdegumus, jo centušies aizdedzināt plīti, izmantojot benzīnu. Mediķi vīriešiem konstatējuši kāju, roku, sejas un kakla apdegumus.

Savukārt Latgales reģionā kamīnu ar degšķīdumu mēģinājis aizdedzināt kāds 53 gadus vecs vīrietis, un arī viņš apdedzinājies. Mediķi viņam konstatējuši sejas, kakla, rokas un kājas apdegumus.

Abos gadījumos cietušie nogādāti pie speciālistiem Rīgā.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.