Ilustratīvs attēls
Ilustratīvs attēls
Foto: LETA

Divi jaunieši “draugos” apkrāpj 42 personas 0

Finanšu un ekonomisko noziegumu izmeklēšanas prokuratūra nodevusi tiesai krimināllietu, kurā divi jaunieši apsūdzēti par 42 fizisku un juridisku personu apkrāpšanu, izmantojot interneta vietni “draugiem.lv”.

Kokteilis
2026. gada upuri: šīs zodiaka zīmes saņems skarbu mācību no likteņa
Eiropa ir brīdināta! Krievijas “Pastardienas radio” pārraida 15 šifrētus ziņojumus; pieminēta arī Latvija 90
Apstiprināts galējais prāmja “Estonia” katastrofas cēlonis. Tas ir negaidīts 24
Lasīt citas ziņas

Prokuratūra paziņojumā presei norāda, ka apsūdzētie jaunieši minētajā interneta vietnē veikuši prettiesisku personu datu iegūšanu un tam sekojošu kredītu izkrāpšanu.

Kriminālprocesā noskaidrots, ka izmeklējamos noziegumos cietušas 39 fiziskas personas un trīs juridiskās personas. Kopumā abiem jauniešiem celtas apsūdzības par 102 noziedzīgiem nodarījumiem, līdz ar ko minētais kriminālprocess pirmstiesas izmeklēšanas gaitā tika apvienots vēl ar 22 kriminālprocesiem. Kopējais nodarītais kaitējums cietušajām personām ir vairāki tūkstoši eiro.
Lieta nodota izskatīšanai Rīgas pilsētas Zemgales priekšpilsētas tiesā.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.