Reklāmraksti

Dodamies ciemos uz jubileju pie vīrieša – ko sarūpēt dāvanā?0

Publikācijas foto

Pastāv uzskats, ka atrast dāvanas sievietēm ir daudz, daudz vieglāk, nekā vīriešiem, tomēr šajā rakstā centīsimies šo mītu apgāzt, piedāvājot vairākas labas dāvanu idejas. Ņemiet arī vērā, ka, izvēloties dāvanu, ir jāņem vērā vairāk faktori, piemēram, vīrieša vecums, intereses, hobiji un arī vēlmes.

Aksesuāri automašīnai

Ko dāvināt vīrietim? Ja vīrietis, kuram meklējat dāvanu, ir kaislīgs auto braucējs, viņš noteikti novērtēs labus un vērtīgus auto aksesuārus – modernu navigācijas ierīci, jaunu krēslu pārsegu vai paklājiņu, auto akustisko sistēmu, video reģistratoru, jumta reliņus vai pat auto ķīmisko tīrīšanu.

Tehnoloģiskie gadžeti

Mūsdienās tehnoloģijas ir noderīgas ikvienam, tāpēc, ja zināt, ka vīrietis novērtētu kādu jaunu ierīci, Jūs noteikti varat trāpīt desmitniekā. Dažas idejas:

– Bezvadu austiņas;
– Fitnesa aproce;
– Viedpulkstenis;
– Virtuālās brilles;
– Play Station komplekts u.c.

Smaržas

Smaržas ir vienmēr bijis sensitīvs dāvanas veids, jo ar to var nošaut greizi, tomēr, ja zināt droši, kādas smaržas lieto un ir iecienījis dāvanas saņēmējs, tad nebaidieties viņu iepriecināt ar konkrētajām smaržām vai ķermeņa kopšanas līdzekļiem. Piemēram, ja zināt, ka šis cilvēks ir ļoti iecienījis Hugo Boss vīriešu līniju vai One Million – nebaidieties papildināt viņa krājumus.

Ekstrēmas izklaides

Cilvēks, kurš novērtē adrenalīnu, noteikti labprāt izbaudītu lidojumu ar paraplānu, braucienu ar kartingu, kvadraciklu vai izbraucienu ar sporta mašīnu. Uzdāviniet kāda lieliska piedzīvojuma dāvanu karti, ko dāvanas saņēmējs atcerēsies visu savu atlikušo dzīvi!

Eleganti aksesuāri

Arī vīrieši, tāpat kā sievietes, labprāt pucējas, bet ko tad dāvināt vīrietim, kuram patīk būt koptam un iziet sabiedrībā eleganti?
Piemeklējiet skaistas un labas aproču pogas, ādas siksnu vai pat kādu dāvanu karti uzvalku, apavu vai briļļu salonā. Eleganti aksesuāri noderēs vienmēr, turklāt, ja tie būs klasiski – tie piestāvēs vairākiem tērpiem ilgtermiņā.

Dāvana pēc interesēm

Ja vīrietis ir iecienījis pavadīt laiku pie dabas, tad varat piemeklēt kādas noderīgas lietas, piemēram, grilu gaļas cepšanai, profesionālu telti, makšķeri vai makšķerēšanas komplektu. Ja vīrietim ir kāda mīļākā mūzikas grupa – uzdāviniet koncerta biļetes, vai arī, ja viņš ir sporta pasākumu fans – biļetes uz hokeju, basketbolu, ralliju vai jebkādu citu pasākumu.
Vīrietis, kurš brīvajā laikā sporto, noteikti novērtēs sev interesējošu sporta inventāru vai abonementu uz kādu sporta klubu.

Ģimenes vīrietis

Dažkārt vīrieši mēdz teikt, ka viņiem neko nevajag dāvināt un šādās reizēs viesi visbiežāk sarūpē aploksni ar naudu. Ja tomēr vēlaties no šāda tipa dāvanas izvairīties, bet ziniet, ka vīrietis ir ģimenes cilvēks – sarūpējiet, ko īpašu visai ģimenei, piemēram, galda spēles, zoo vai akvaparka apmeklējumu. Cilvēki bieži vien daudz strādā un kopā būšanas laiks ir rets, tāpēc šādu iespēju uzdāvināšana var būt zelta vērtībā.

LA.lv
RE
REKLĀMA
Reklāmraksti
5 galda spēles, kas patiks pusaudžiem
17. jūnijs, 2020
RE
REKLĀMA
Reklāmraksti
Siers ar maģijas un sirds siltuma garšu
16. jūnijs, 2020
RE
REKLĀMA
Reklāmraksti
Kādu ūdens sildītāju izvēlēties savam mājoklim?
16. jūnijs, 2020

Lasītākie

IP
Ilze Pētersone
Dabā
Kurp indiāņus vedīs virsaiši? Saruna ar “dabas advokātu” Uģi Rotbergu 1
Intervija 8 stundas
LA
LA.LV
Dabā
Sociālajos tīklos pārsteidz video, kā vējš daudzdzīvokļu namu pagalmā ar neticamu spēku nogāž milzīgu koku 2
11 stundas
AL
Anda Līce
Latvijā
Anda Līce: Ģenētiski mūsu visu saknes ir zemē, nevis bruģī 1
8 stundas
IR
Ilmārs Randers
Ekonomika
“Zinu, kā jūtas rokzvaigznes uz skatuves, jo ceļmalās stāv cilvēki un aplaudē!” Pa Eiropu ar fortūnas džentlmeņiem 1
13 stundas
LE
LETA
Latvijā
Pāvilostas mērs iepirkumos izkrāpj 236 159 eiro, bet KNAB samaksā smieklīgu sodu 1
13 stundas