Attēlam ir ilustratīva nozīme.

Dramatiski notikumi Siguldas pusē – ugunsgrēks izposta kāda nama dzīvokli 0

Siguldas novada Gaujā iespaidīgas liesmas nopostīja kādas trīsstāvu mājas pirmā stāva mitekli. Ugunsgrēka brīdī daži cilvēki no ēkas izkļuva pašu spēkiem, taču 15 iedzīvotājus evakuēja glābēji. Uguns skāra arī stāvu augstāk dzīvojošo kaimiņu mājokli, ziņo TV3 raidījums “Degpunktā”.

Reklāma
Reklāma
“Kad esi ko parādā VID, atgādinājumi nāk nemitīgi, bet, ja esi strādājošs pensionārs, neviens neatgādina…” Iveta par pensionāru iespējām saņemt pārrēķinu
“Vakar panika sākās, jo grupā ir “mīkstie”” – nometņu vadītāja nenopietns stāsts par ikdienu bērnu vasaras nometnē 8
Kokteilis
Auns – Minhene, Lauva – Parīze: kuru Eiropas pilsētu vajadzētu apmeklēt tavai zodiaka zīmei 19
Lasīt citas ziņas

“Vasarās tā man bija kā otra istaba.” Sarūgtinājumu pauž mājas otrā stāva vienistabas dzīvokļa iemītniece Maija, norādot uz liesmu izpostīto lodžiju. Pagājušajā naktī īsi pirms plkst. 3.30 seniore tika ierauta pagalam dramatiskos notikumos. Tagad seniore cenšas atgūties pēc aizvadītās nakts satraucošajiem notikumiem.

Maijai šī diena iesākusies, vēdinot un tīrot istabas. Par laimi, sievietei palīdzīgu roku sniedz tuvinieki un remontstrādnieki.

CITI ŠOBRĪD LASA

Ja tagad būtu jādodas uz kora mēģinājumu un jādzied kā jaunības dienās, tas nebūtu tik viegli izdarāms, nosaka Maija. Kodīgie dūmi vēl joprojām esot kā sāpīgs “kamols kaklā”. Sieviete mums arī pastāsta, ka savulaik devusi nopietnu artavu novada kultūras dzīvē. Pirms atvadāmies, mājas iemītniece paspēj piebilst par iespējamo ugunsnelaimes cēloni – kāds atstājis nenodzēstu cigareti.

Pirmā stāva logu atver blakus dzīvokļa saimniece Natālija. Mājiniece stāsta, ka no miega uztrūkusies brīdī, kad ieradušies ugunsdzēsēji: “Jā, dūmi! Bija šausmīgi dūmi. Tādi, ka murgs. [DP: Ugunsdzēsēji šeit ilgi dzēsa?] Vispār ilgi bija, ilgi.” Natālijas dzīvokli liesmas neskāra, taču izbīlis bija pamatīgs. Arī viņa kā iespējamo ugunsnelaimes cēloni min neuzmanīgu smēķēšanu. Taču pārliecības par to līdz galam nav.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.