Publicitātes attēls

Dublinā sākas otrie Eiropas latviešu kultūras svētki 0

Pievieno LA.LV

Īrijā no šodienas līdz 16.jūnijam notiks otrie Eiropas latviešu kultūras svētki (ELKS), liecina portāla “latviesi.com” publicētā informācija.

Kokteilis
7 lietas, ko astrologi kategoriski aizliedz glabāt makā – pretējā gadījumā nauda “aizbēgs” prom
Šodien Vecrīgā manīti tanki – iedzīvotāji, nezinot iemeslu, pauž satraukumu un neizpratni 47
“Manu balsi vairs dzirdēt nedrīkst!” Aidis Tomsons atklāj, kā vienā mirklī noslēdzās viņa karjera televīzijā 19
Lasīt citas ziņas

Uz ELKS ir aicināti dziedātāji, dejotāji un citi mākslinieki no visas Eiropas, tajā skaitā arī no Latvijas un citām pasaules daļām.

ELKS laikā šajās dienās Dublinas vecpilsētā risināsies vairāki pasākumi – būs grupu un individuālie priekšnesumi, piedalīsies vairāk nekā 50 amatnieku, būs meistarklases bērniem un jauniešiem, aktivitātes ģimenēm, izstāde par latviešu dziesmu svētku kustības attīstību pasaulē.

CITI ŠOBRĪD LASA

Tāpat būs vakara pasākumi, koncerti un kulminācijā lielkoncerts ar 46 māksliniecisko kopu līdzdalību no 18 Eiropas valstīm. Būs arī pārsteigumi dalībniekiem un viesiem, bet īpašie viesi arī šajos svētkos būs grupa no Latvijas – “Raxtu Raxti”.

ELKS pirmo reizi notika 2015.gadā Briselē, Beļģijā, Latvijas prezidentūras Eiropas Savienībā noslēgumā.

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.