Ilustratīvs foto.
Ilustratīvs foto.
Foto: Paula Čurkste/LETA

Dzērājšofera izraisītā avārijā Vidzemē cietuši vairāki cilvēki 7

Pievieno LA.LV

Dzērājšofera izraisītā avārijā Vidzemē cietuši četri cilvēki, aģentūru LETA informēja Valsts policijas (VP) Vidzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste Zane Vaskāne.

Mājas
Ja cilvēks uzaudzis nabadzībā, viņam kā pieaugušajam ir grūti atteikties no šiem 7 ieradumiem
“Šodien uz vīra vārda jau tiek vērts konts amerikāņu bankā. Nu nopietni?” Sieviete nikna uz CSDD; LA.LV izpēta, vai tas ir reāli iespējams
Veselam
Īsti šķiedrvielu rekordisti: 6 pārtikas produkti, kurus ar steigu jāiekļauj savā uzturā
Lasīt citas ziņas

Vakar ap plkst.10 Limbažu novadā, Katvaru pagastā, vīrietis, vadot automašīnu “VW Golf”, ar neatbilstošām valsts reģistrācijas numura zīmēm, nobrauca no ceļa braucamās daļas un apgāzās.

Pēc Vaskānes teiktā, ceļu satiksmes negadījumā cieta automašīnas vadītājs un trīs pasažieri, kuri visi nogādāti medicīnas iestādē. Automašīnas vadītājs pie stūres bija sēdies bez jebkāda veida transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām, kā arī būdams alkohola reibumā – viņa organismā konstatētas 2,69 promiles alkohola.

CITI ŠOBRĪD LASA

Policija aicina vadītājus nebūt pārgalvīgiem un atcerēties, ka alkohols un jebkāda veida transportlīdzekļa vadīšana ir divas nesavienojamas lietas, turklāt pieredze liecina, ka iereibis transportlīdzekļa vadītājs apdraud ne tikai pats savu veselību un dzīvību, bet arī rada draudus citiem ceļu satiksmes dalībniekiem.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.