Foto: FOTOLIA

Dzīvē būs jūtama mīlestība! Horoskopi no 7. līdz 20. maijam 0

Auns

Pozitīvās situācijas un noskaņas, kas sākās maijā, turpināsies līdz pat jūnijam. Jūsu dzīvē būs jūtama mīlestība – jutīsieties labi un būsiet lieliskā saskarsmē ar savu partneri. Arī finansiālā situācija izskatīsies taisnīga un droša – ja vien jūs nekļūsiet īpaši dāsns pret citiem, lai sajustos labāks pats! Ja kaut kas jūs sāk neapmierināt, atklājiet savas sajūtas, nevis paturiet tās sevī. Tas novedīs pie nekontrolētām eksplozijām. Jūsu vārdi tiks palaisti garām, taču tie, kas neklausās, tomēr zinās, ka jums ir taisnība.

Reklāma
Reklāma

Vērsis

Kokteilis
Mākslīgais intelekts nosaucis 10 politiķus, kuru pieļautās kļūdas būtiski ietekmējušas Latvijas politisko un ekonomisko situāciju 137
Kokteilis
Sievietes spēks un iedvesma: 10 ietekmīgas dāmas līderes, kas veidojušas Latvijas vēsturi 29
TV24
“Divas nozares Latvijā pelna neadekvāti daudz!” Pīlēns par nepareizajiem ekonomikas lēmumiem
Lasīt citas ziņas

Kāds brīnišķīgi silts, sentimentāls laiks jums būs šajā mēnesī! Jums nebūs grūti izteikt savas jūtas gan uz papīra, gan dzīvē, un jūsu partneris to novērtēs pozitīvi. Ja domājat atzīties mīlestībā, tad jums jāpaciešas līdz jūnija pirmās nedēļas beigām, tad būs īpaši labvēlīgs periods, kas iekustinās lietas vēl vairāk. Šis mēnesis piešķirs vilinošu pavērsienu lietām, galvenais, neraugieties uz visu ar rozā brillēm.

Dvīņi

Šis laiks radīs izmaiņas gan jūsu vispārējā skatījumā, gan dzīves tempā. Sāksiet justies apņēmīgāks un nopietnāk raudzīsieties gan uz darbu, gan privāto dzīvi. Jums būs raksturīgs nemiers, ka viss nerisinās pietiekami ātri, tāpēc pievērsiet uzmanību vispārējam progresam, neiedziļinoties detaļās. Maijā priekšplānā būs apņemšanās un ambīciju sasniegšana – lai gan tas viss nenotiks vienas nakts laikā, un jums būs nepieciešama pacietība. Finansiāli lietām vajadzētu virzīties uz priekšu vienmērīgi un stabili.

Vēzis

CITI ŠOBRĪD LASA

Vēžiem tuvākās nedēļas sniegs iespēju savu brīvo laiku beidzot veltīt draugiem. Neuztraucieties par pārējām lietām, kuras jums vajadzētu darīt; ļaujiet tām kādu laiku vienkārši atrasties izpildes sarakstā vai deleģējiet tās – neviena no tām nepieprasa tūlītēju rīcību, savukārt draugi novērtēs pavadīto laiku un tos kārumus, kurus jūs viņiem sarūpējāt. Tiks sniegta iespēja ieraudzīt vai pat izbaudīt tādu dzīvi, par kādu sen sapņojāt. Neaizmirstiet arī atpūsties. Baudiet!

Lauva

Lai arī šis laiks solās būt piparots, liekot domāt par samērā dzīvu sabiedrisko dzīvi, un viss mēnesis varētu būt diezgan piepildīts un paies steigā, tomēr jums vajadzētu tikt galā tikpat labi kā ikdienā. Savukārt mēneša otrā nedēļā jūsu karjeras jautājumos vajadzētu sākties lielām un pārsteidzošām pārmaiņām. Izmantojiet laiku, lai ieklausītos citos cilvēkos, takta izjūta jūs aizvedīs daudz tālāk nekā spītība vai lepnība.

Jaunava

Var turpināties nervu saspringums un iekšējs nemiers, tāpēc, lai to mazinātu, būsiet tendēti tā, lai rūpīgi īstenotu plānus un darbus, izpildot pat to, kam vēl nav pienācis termiņš. Savukārt brīžos, kad mēģināsiet pārāk daudz ļauties vieglumam un slinkošanai, jutīsieties iekšēji slikti, kas novedīs pie gremošanas sistēmas problēmām. Par laimi, pēc 10. datuma jūs nonāksit daudz mierīgākā posmā, un nākamās nedēļas būs ievērojami patīkamākas. Ja studējat, pirms ļaujaties pavasarim, izpildiet vajadzīgo mācībām!

Svari

Šomēnes uzsvars uz naudu – pozitīvais, ka visu veidu ieguldījumi ilgtermiņā solās atmaksāties. Var gadīties laimīga loze vai vienkārši negaidīta iespēja, kuru neizmantojāt pirms pāris gadiem. Bet tikpat labi tas var nozīmēt izdevīgu un sen plānotu pirkumu – un pat tad, ja iztērēsit vairāk naudas, nekā vēlējāties vai nekā jums ir, jūs ieraudzīsiet, ka ieguvums galu galā ir vairāk vērts nekā šī nauda. Veiksme uzspīdēs tieši darba un finansiālajās lietās.

Skorpions

Šķiet, ka šomēnes jūs vienkārši pazaudēsiet savu viedokli citu cilvēku argumentos un teiktajā, kas liks jums sajusties nevērtīgākam. Centieties uzreiz neizdarīt secinājumus, jūs varat pateikt daudz nevajadzīgu un skarbu vārdu, kas situāciju neuzlabos. Esiet īpaši piesardzīgs, ja jums piezogas greizsirdības jūtas, jo bieži tās būs pilnīgi nepamatotas. Ieklausieties savā iekšējā emocionālajā pasaulē un gādājiet par tās mieru un stabilitāti.

Strēlnieks

Šis laiks nāks ar tendenci riskēt un likt uz visu banku. Iespējams, tas vairāk attieksies uz partnerības jomu, taču nav izslēgti arī finansiāla rakstura jautājumi. Attiecībās esošie var nonākt pie samilzušu situāciju izrunāšanas, tomēr nesteidzieties pieņemt straujus un nepopulārus lēmumus. Joprojām pastāv izredzes, ka viss var turpināties jau citā līmenī un sajūtās. Pasaule šobrīd jums smaida un ir labvēlīga, pasmaidiet pretī.

Reklāma
Reklāma

Mežāzis

Dzīve var likties nemierīga – tas būs saistīts ar notikumiem, kurus jūs nevarat kontrolēt un kas mēneša pirmajās divās nedēļās palielinās jūsu darba slodzi. Vēlreiz pārbaudiet visas vienošanās vai līgumus, pirms parakstāt, lai izvairītos no liekām stresa situācijām vai konfliktiem. Vakaros esiet vairāk vērsts uz kvalitatīvu laika pavadīšanu mājās ar ģimeni. Mēneša otrā puse jau nāks ievērojami vieglāka attiecībā uz juridiskajiem jautājumiem.

Ūdensvīrs

Dzīvei šomēnes vajadzētu būt ārkārtīgi patīkamai, kas var atnest īpaši priecīgus un saviļņojošus momentus, taču pārāk nepaļaujieties uz citiem cilvēkiem, esiet pats sava ikdienas ritma noteicējs. Jūnija sākumā laiks nebūs jūsu sabiedrotais – kavēšana, pārpratumi par norunāto tikšanās laiku, traucētas pakalpojumu vai produktu piegādes, tas viss var radīt pamatīgu stresu, kuru tikai jūs spējat kontrolēt. Saglabājiet pozitīvu skatu un uztveriet situācijas mierīgāk.

Zivis

Lietas un situāciju risinājumi sakustēsies un beidzot uzņems kādu virzību gan mājās, gan darbā. Jūs patiešām būsiet ļoti aizņemts ar darba un karjeras jautājumu risināšanu un būsiet viegli aizkaitināms, ja kāds traucēs. Tieši tādēļ jūs nespēsiet tik ātri un viegli atrisināt problēmas, kā bijāt plānojuši. Centieties kontrolēt sevi un savu emocionālo pašsajūtu. Kāda sena un tuva drauga satikšana var izraisīt nostalģiju par aizgājušiem laikiem, un jūs ar smaidu kopīgi pārcilāsiet atmiņu grāmatu.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.