5 horoskopa zīmju pārstāvji, uz kuriem nav iespējams dusmoties 2


Dvīņi

Cilvēki hameleoni. Viņi ir gatavi uz visu, lai pielāgoties konkrētajai dzīves situācijai un padarītu visu tā, lai viņiem tas būtu izdevīgi. Vienoties ar viņiem par kaut ko ir vieglāk par vieglu!
No malas varētu šķist, ka viņi ir ļoti spontāni, taču tā nav. Gluži vienkārši viņi ir enerģiski, un nereti apkārtējie nespēj izsekot līdzi viņu kārtējai darbībai. Pat tad, kad viņi nodara kaut ko sliktu (un viņi nodara to bieži), viņi tik veikli izkļūst no šīs neveiklās situācijas, ka apkārtējie pat nepaspēj sākt uz viņiem dusmoties.

Reklāma
Reklāma

Svari

Eiropas Savienība “piegriež skābekli” Putina režīmam! Krievijai gaidāmi lieli zaudējumi
Kokteilis
Optiskās ilūzijas tests. Pasaki, ko attēlā ieraudzīji pirmo, un uzzini savas stiprās un vājās puses
Kokteilis
FOTO. Ziedu vainagi, ģimene un tradīcijas! Kā Jāņus nosvinēja mūsu slavenības? 28
Lasīt citas ziņas

Vēl viena ļoti komunikabla horoskopa zīme. Mūždien atvērti dažādiem eksperimentiem. Varētu teikt, ka viņi dzīvē vēlas izmēģināt pilnīgi visu. Viņiem viegli izdodas iepazīties ar cilvēkiem un uzturēt kontaktus. Tikpat viegli viņi atrisina konfliktus. Ja viņiem ir slikts noskaņojums, tad tas nav iemesls, lai bojātu garastāvokli citiem. Šīs horoskopa zīmes pārstāvjiem vieglāk ir aiziet, nekā pierādīt savu taisnību un iesaistīties skandālos. Atklāti sakot – viņiem tie riebjas.

Ūdensvīrs

Uz šiem cilvēkiem nav iespējams apvainoties. Viens viņu skatiens un jūs esat aizmirsis, par ko dusmojāties. Gandrīz vienmēr jautri, ar lielisku humora izjūtu, šie cilvēki priecē apkārtējos. Komunikācijā pietiekoši atvērti un optimistiski. Viņu vidū nav tādu cilvēku, kas būtu gatavi otram iedurt dunci mugurā.
Ja jums ir skumji un jūs kaut kas nomāc, satiecieties ar Ūdensvīru. Šie cilvēki prot priecāties pat par sīkumiem.

Jaunava

CITI ŠOBRĪD LASA

Šīs horoskopa zīmes pārstāvji vienmēr aiziet līdz savam mērķim. Mīl dzīvi un patīk par to priecāties. Ir ļoti taisnīgi un ja kāds tev ir nodarījis pāri, centīsies palīdzēt, cik vien spēka, lai taisnība uzvarētu. Prot plānot savu dzīvi un pat risināt citu cilvēku dzīves problēmas. Tāpēc dusmoties uz viņiem nav iespējams pēc principa – arī par to, ka viņi mēdz “piekasīties” par sīkumiem un būt ārkārtīgi sīkumaini.

Lauva

Neparasti ietiepīgās Lauvas mīl būt līderi, un nekad nepiedod pāridarījumus. Nevarētu teikt, ka šiem cilvēkiem ir vienkāršs raksturs. Taču saskarsmē šie cilvēki vienmēr ir pozitīvi un labestīgi. Viņiem piemīt lieliska humora izjūta. Viņiem vienmēr ir ko pastāstīt, bet, ja runāt vēlas kāds cits, viņi labprāt uzklausīs. Vienmēr raduši “būt zirgā”, tāpēc arī tad, kad savā mērķtiecībā kādu aizvaino, dusmas uz viņiem ātri aizmirstas, jo viņos daudz vairāk ir labu īpašību, nekā sliktu.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.