Keita un Viljams apmeklē karalisko varietē

Iespējams, sāk piepildīties viena no neticamākajām Nostradama prognozēm par 2024. gadu britu karaļnamā. Ko paredz drūmais pravietojums? 92

Iespējams, sāk piepildīties viena no Nostradama prognozēm par  2024. gadu britu karaļnamā, lai cik nereāla tā šķita gada sākumā.

Reklāma
Reklāma
Krievijai negaidīts sitiens zem jostasvietas – laikapstākļi var satracināt tautu 85
Veselam
Kā saprast, ka jūsu partneris ir toksisks cilvēks? Viņus nodod šīs 9 frāzes
Kokteilis
FOTO. Dziedātāja Aminata Savadogo iestūrējusi laulības ostā
Lasīt citas ziņas
Karalis Čārlzs dodas prom no slimnīcas pēc procedūras


Lai gan viņa prognozes bieži vien ir neskaidras, 16. gadsimta franču astrologs precīzi paredzēja Ādolfa Hitlera nākšanu pie varas un Covid-19 pandēmijas sākumu.

CITI ŠOBRĪD LASA

Šķiet, nesen piepildījies vēl viens viņa pareģojumu. Rakstot par 2024. gadu, savā 1555. gada grāmatā “Les Propheties” (“Pravietojumi”) viņš minējis, ka nemierīgi laiki šogad gaida britu karaļnamu un karali Čārlzu III.

Keita Midltone Barnetā
Princis Viljams un Keita Midltone viesojas Kārdifā


“Les Prophéties” teikts: “Salas karalis” tiks “izdzīts ar spēku. Viņu nomainīs kāds, kuram nebūs nekādu pazīmju, kas liecinātu par to, ka viņš ir karalis”.

Lai gan rakstos nav minēts konkrēts monarhs, daži ir izteikuši pieņēmumu, ka runa varētu būt par pašreizējo britu monarhijas galvu.

Karaļa Čārlza III 75 gadu dzimšanas dienas svinības


Turklāt Nostradams norādīja uz iespēju, ka karalis Čārlzs varētu arī pats atteikties no sava amata.

Februāra sākumā tika ziņots, ka Lielbritānijas karalim Čārlzam III  diagnosticēts vēzis un 75 gadus vecais monarhs sācis ārstēšanās kursu. Lai gan sīkāka informācija par vēža veidu un stadiju netiek atklāta, ir daudz bažu un minējumu par monarha veselību un iespējamām sekām.

Karaļa Čārlza III kronēšana

Pravietojumā  arī teikts, ka viņa vietā varētus stāties cilvēks, kuram  šobrīd nav saistība ar karaļnamu. Britu prese to tulkoja, kā iespējamo prinča Harija sēšanos tornī, kurš ar savu dzīvesbiedri Meganu Mārklu pirms četriem gadiem paziņoja, ka aiziet no karaļnama un pārvācās uz dzīvi ASV.  Šī versija likās pavisam neticama, ņemot vērā, ka nākamais pretendents uz troni ir princis Viljams.

Megana Mārkla un princis Harijs Amerikā apmeklē labdarības pasākumu

Taču izskanot ziņām, ka  Prinča Viljama sievai Velsas princesei Keitai Midltonei ir atklāts vēzis, arī šis pravietojums vairs neizklausās tik nereāls.

Prinči Džordžs un Luiss, princese Šarlote, Ketrīna Midltone karaļa Čārlza III kronēšanas ceremonijā.

Nostradama 2024. gada prognozes liecina arī par konfrontāciju ar Ķīnu un klimata haosu.

Franču filozofs arī prognozēja starptautisko konfliktu saasināšanos 2024. gadā. Viņš rakstīja: “Sarkanais pretinieks bālēs no bailēm, radot šausmas lielajā okeānā.”

Nostradama cienītāji uzskata, ka “sarkanais pretinieks” varētu būt komunistiskā Ķīna. Savukārt “lielais okeāns” liecina, ka karadarbība varētu notikt jūrā, iespējams, Indijas okeānā.

Nostradams arī pareģo pāvesta Franciska nāvi 2024. gadā. Šogad decembrī katoļu baznīcas vadītājam apritēs 88 gadi, un filozofs rakstīja, ka šis gads pāvestam varētu būt traģisks.

Nostradams arī brīdināja par “ļoti lielu badu, ko izraisīs bīstams vilnis”, kas nozīmē, ka, ja pareģojums piepildīsies, pasauli gaida vēl sliktāki notikumi.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.