Foto – Leta/AFP

Džonijs Deps nevēlas kļūt par mūziķi 0

Holivudas aktierim Džonijam Depam šķiet “briesmīgi”, ka uz mūzikas industriju pārgājušiem aktieriem ir fani tikai tāpēc, ka viņi pirms tam filmējušies kino.

Reklāma
Reklāma
RAKSTA REDAKTORS
Vācu policijas auto Latgalē satrauc iedzīvotājus – kas īsti notiek? 2
Receptes
Kuru zivi nedrīkst ēst kopā ar ādu: eksperts nosauc sugas un brīdina par sekām
“Oficiāli neviens neko neaizliedz.” Krievijā strauji izdziest viena no sievietes galvenajām pamattiesībām
Lasīt citas ziņas

“Man tā šķiet briesmīga doma,” viņš teica. “Atnāc uz manu koncertu, jo esi redzējis mani 12 filmās.”

51 gadu vecais Deps izrādīja savas dziedātāja prasmes 2007. gada filmā “Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street” (“Svīnijs Tods: Flītstrītas dēmoniskais bārddzinis”). Viņš arī spēlē ģitāru un ir koncertos pievienojies uz skatuves tādiem mūziķiem kā Merilins Mensons, “Oasis”, Kīts Ričardss un Raiens Adamss.

CITI ŠOBRĪD LASA

Tomēr viņš norāda, ka neplānojot nopietni pievērsties mūziķa karjerai. “Mūzika joprojām ir daļa no manas dzīves. Taču jūs neko nedzirdēsiet par Džonija Depa grupu. Tādas nebūs,” viņš sacīja.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.