Ekonomika
Bizness

“Elektrum” vērtē pirmo gadu dabasgāzes tirgū0


Elektrum gāzes katli
Elektrum gāzes katli
Publicitātes foto

Pagājušā gada 14.februārī AS “Latvenergo” ar tirdzniecības zīmolu “Elektrum” pirmie uzsāka dabasgāzes tirdzniecību mājsaimniecībām un piedāvāja principiāli jaunus produktus.

Gada darbības rezultāti pārsniedz plānoto, šobrīd apkalpojot jau 6000 mājsaimniecību, informē AS “Latvenergo” preses sekretāre Ivita Bidere.

Jauna pieeja un produkti

Esot pirmajiem tirgus dalībniekiem pēc līdzšinējā monopolista, tika piedāvāta arī jauna pieeja, izveidojot produktus patēriņa segmentos virtuvei un siltumam, kā arī pirmajiem piedāvājot vairākas jaunas iespējas – papildus izvēlēties gāzes apkures katla apkopi, kā arī apvienot maksājumu par elektrību un dabasgāzi vienā rēķinā.

Gada laikā ir pārsniegts plānotais klientu skaits, sasniedzot 6000 un kļūstot par lielāko dabasgāzes tirgotāju aiz AS “Latvijas Gāze”.
2019. gadā kopumā bija vērojams “Elektrum” dabasgāzes klientu skaita pieaugums arī uzņēmumu segmentā Latvijā un Baltijas valstīs, sasniedzot gandrīz 800 klientu.

“Gada laikā esam guvuši apliecinājumu, ka klienti ļoti lielu nozīmi pievērš ērtībai, kas ir arī mūsu produktu stūrakmens.

Pilns serviss

Klientu atsauksmēs tiek uzsvērts gan tas, ka piedāvājam pilnu servisu apkures klientiem: gāze, katlu apkope un apdrošināšana, gan vienots rēķins, gan viegla līguma slēgšana un klientu serviss.

To visu veidojām īpaši mērķtiecīgi, lai iespēja beidzot izvēlēties citu tirgotāju būtu arī labākā alternatīva, saka AS “Latvenergo” pārdošanas direktors Uldis Mucinieks.

Kopējais dabasgāzes patēriņš “Elektrum” mājsaimniecību klientiem 2019.gada laikā bija 13 062 MWh. Vidējais mēneša patēriņš “Elektrum” Virtuvei klientiem bija 49,83 kWh, “Elektrum Siltumam” klientiem – 1823,41 kWh, “Elektrum Siltumam +” (iekļauta gāzes katla apkope) klientiem 1952,10 kWh.

“Droši varam teikt, ka esam pirmais dabasgāzes tirgotājs Latvijā, kas sniedz pilnu servisu gāzes apkures klientiem – gan gāzi, gan apkures katlu apkopi.

Saistītie raksti

Esam gandarīti, ka klienti novērtē drošībai tik būtisko pakalpojumu, jo lielākā daļa (61%) no tiem, kuri izvēlējušies “Siltumam+” produktu, jau pirmajā gadā ir veikuši gāzes apkures katla apkopi,” – turpina Uldis Mucinieks.

Kopumā 84% no “Elektrum” mājsaimniecību klientiem ir izvēlējušies produktu Elektrum Dabasgāze Virtuvei un 16% “Elektrum” produktus siltumam. Tieši tie klienti, kuri izmanto dabasgāzi apkurei, īpaši novērtē “Elektrum” piedāvājumu.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
Raivis Šveicars
Ekonomika
Lidojam vairāk, bet vai “Zaļais kurss” neapcirtīs spārnus?
22 stundas
SD
Sandra Dieziņa
Ekonomika
Metāla izstrādājumu ražotāja “Valpro” apgrozījums un peļņa samazinājusies 1
22 stundas
LA
LA.LV
Ekonomika
Pateicoties ūdens pieplūdumam un HES darbībai, elektrības cena strauji krīt
23 stundas

Lasītākie raksti

DT
Dace Terzena
Latvijā
Kāpēc Latvijai vajadzīgi Makašāni. Saruna ar Gundegu un Antonu Rancāniem
1 stunda
LE
LETA
Dabā
Sestdien gaidāms postošs vējš; spēkā arī brīdinājums par nokrišņiem
3 stundas
LA
LA.LV
Latvijā
Auto ietriecas kokā: smags negadījums Jēkabpils pusē
3 stundas
LA
LA.LV
Sports
VIDEO. Porziņģis pēc pauzes atsāk ar “double-double”; Bertānam desmit punkti
1 stunda
LE
LETA
Latvijā
Tapis likumprojekts par prostitūtu izmantotāju sodīšanu un korekcijas programmām
1 stunda