Antonio Tajāni, Eiropas Parlamenta priekšsēdētājs
Antonio Tajāni, Eiropas Parlamenta priekšsēdētājs
Foto – AFP/LETA

EP frakcijas pieprasa “spices kandidātu” sistēmas ievērošanu 0

Eiropas Parlamenta (EP) frakcijas pieprasa, lai par nākamo Eiropas Komisijas (EK) prezidentu tiktu izraudzīts vienīgi kāds no to vadošo kandidātu vidus, otrdien paziņojis EP priekšsēdētājs Antonio Tajāni.

Kokteilis
Dzimšanas mēnesis atklāj tavas dvēseles misiju: ko dzīve patiesībā vēlas no tevis
“Dažas minūtes vēlāk redzēju, kā jaunieši sāka sist šīs sievietes.” Trolejbusā noticis kautiņš, bet apkārtējie vien “bolījuši acis”
TV24
Krievijas draudi Baltijas valstīm: kāpēc mūsu drošības dienesti klusē par to, kas gaidāms?
Lasīt citas ziņas

Šī vienotā nostāja ir “sākums sarunām” ar Eiropas Savienības (ES) dalībvalstu līderiem, uzsvēra Tajāni.

“Vairākums nepārprotami uzskata, ka nekas nevar notikt, apejot vadošo kandidātu (Spitzenkandidaten) procesu kā sākumpunktu,” savukārt norādījis sociālistu frakcijas priekšsēdis Udo Bulmans.

CITI ŠOBRĪD LASA

Viņš piebildis, ka tas ir norādījums dalībvalstu līderiem, kuriem pat nevajadzētu mēģināto to apiet.

Šī nostāja stiprina Eiropas Tautas partijas (EPP) vadošā kandidāta Manfrēda Vēbera pozīcijas, vairojot viņa izredzes kļūt par Žana Kloda Junkera pēcteci.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.