“Putin, šobrīd tu sēj nāvi un iznīcību!”: Madonna, Švarcenegers, Stīvens Kings un citas zvaigznes emocionāli par Ukrainu 0

“Mājas Viesis”, AS “Latvijas Mediji”

Arnolds Švarcenegers

“Es zinu, kā ir dzīvot okupētā valstī pēc kara; es zinu, ka karā nav uzvarētāju, jo visiem nākas ciest. Man ir gan ukraiņu, gan krievu draugi un fani; neviens no viņiem nevēlas ko šādu. Es ceru, ka veselais saprāts uzvarēs un šis nevajadzīgais karš beigsies, pirms tiek salauztas pārāk daudzas dzīves.”

Reklāma
Reklāma

Madonna

Krievija identificē divas “smirdīgas” valstis, kas būtu tās nākamais mērķis
Kokteilis
Personības tests: jūsu dzimšanas mēneša zieds atklāj par jums vairāk, nekā spējat iedomāties 17
VIDEO. “Sēžu ceļmalā un netieku mājās!” Latviete ar asarām acīs stāsta par nedienām ar elektroauto
Lasīt citas ziņas

“Krievijas bezjēdzīgais un alkatības vadītais iebrukums Ukrainā ir jāaptur! Putinam nav tiesību mēģināt izdzēst Ukrainu no pasaules kartes. Mēs atbalstām prezidentu Zelenski! Slava Ukrainai! Varoņiem slava!”

Foto: Evija Trifanova/LETA
CITI ŠOBRĪD LASA

Mila Jovoviča, ukraiņu izcelsmes Holivudas zvaigzne

“Manu zemi un manu tautu bombardē. Draugi un tuvinieki ir spiesti meklēt patvērumu. Manas dzimtas saknes ir gan Krievijā, gan Ukrainā, un mani plēš uz pusēm, skatoties uz šīm šausmām. Es atceros karu mana tēva dzimtenē Dienvidslāvijā. Karš. Vienmēr karš. Un kā vienmēr cilvēkiem nākas par to maksāt ar savām asinīm un asarām.”

Deivids Linčs

“Putin, šobrīd tu sēj nāvi un iznīcību. Ukraiņi neuzbruka tavai valstij, tu uzbruki viņējai. Bet dabā ir tāds likums “ko sēsi, to pļausi”. Visa šī nāve un iznīcība atgriezīsies pie tevis, un tev nāksies novākt paša iesēto ražu.”

Stīvens Kings

“Bērnībā vairākums no mums iemācījās: tu nedrīksti stāvēt malā, kad lielais puika iekausta mazāko. Lai viņu apturētu, arī tev nāksies saņemt kādu sitienu, bet tā ir pareiza rīcība.”

Foto: Kena Betancur/AFP/SCANPIX

Enija Lenoksa

“Es piedzimu desmit gadus pēc Otrā pasaules kara beigām, un man bijusi tā privilēģija 67 gadus dzīvot salīdzinoši mierīgā pasaulē. Taču to nekādā gadījumā nevar pieņemt kā pašsaprotamu. Tādēļ es uzskatu, ka karš ir atbaidošs, nepieņemams barbarisms.”

Vladimirs Kļičko, ukraiņu bokseris, pasaules čempions

“Šī traģēdija un bezjēdzīgais karš var skart arī jūsu mājas. Šī traģēdija var pārņemt Eiropu un ne tikai Eiropu, bet arī visu pasauli. Kopīgiem spēkiem mums jāaptur šī agresija, šis bezjēdzīgais karš, kurā nebūs uzvarētāju.”

Dmitrijs Muratovs, Nobela Miera prēmijas laureāts, Krievijas laikraksta “Novaja gazeta” galvenais redaktors

“Mēs nekad neuzskatīsim Ukrainu par ienaidnieku un ukraiņu valodu par ienaidnieka valodu. Manuprāt, tikai Krievijas iedzīvotāju pretkara kustība vēl var glābt dzīvību uz šīs planētas.”

Foto: Evija Trifanova/LETA

Ksenija Sobčaka

“Mēs, Krievijas ļaudis, vēl daudzus gadus būsim spiesti izstrēbt šodien savārīto putru. Tagad es ticēšu tikai sliktākajiem scenārijiem, lai gan pēc dabas vienmēr esmu bijusi optimiste. Kaut gan visi, kas tagad palikuši Krievijā, ir optimisti; pesimisti jau sen ir aizbraukuši.”

Reklāma
Reklāma

Valērijs Meladze

“Šodien noticis tas, kam nevajadzēja notikt nekad. Vēsture kādreiz visu saliks pa plauktiņiem, bet šodien es lūdzu pārtraukt karadarbību un sēsties pie sarunu galda. Cilvēkiem ir jāspēj sarunāties. Cilvēkiem nav jāiet bojā.”

Foto: Kena Betancur/AFP/SCANPIX

Maksims Galkins

“Jau no agra rīta sazinos ar tuviniekiem un draugiem Ukrainā. Nevar izteikt vārdos, kā es šobrīd jūtos. Kā tas viss ir iespējams?! Karam nevar būt attaisnojuma! Nē karam!”

SAISTĪTIE RAKSTI