Laima Vaikule. Foto – LETA

Festivālā “Laima Rendezvous Jūrmala” uzstāsies Tanita Tikaram 18

Spožais, izsmalcinātais un romantiskais festivāls «Laima Rendezvous Jūrmala», kuru radījusi Laima Vaikule, šogad notiks no 28. līdz 30. jūlijam Dzintaru koncertzālē. Iepriekš iegādātās biļetes 2020., 2021. un 2022. gadā ir derīgas. Biļetes izplata Biļešu Serviss.
Pēdējos trīs gadus festivāls tika pārcelts dažādu globālu iemeslu dēļ, tāpēc šogad tas būs vērienīgāks un vēl īpašāks, nekā iepriekš.

Reklāma
Reklāma
FOTO. Ziemeļkorejas līderis uzdāvina Putinam greznu portretu, kas lika apklust…
Eksperts nāk klajā ar fatālu paredzējumu: Krievija izmantos kodolieročus neatkarīgi no tā, vai Rietumi apbruņos Ukrainu 69
VIDEO. Laupītāji uz motocikliem mēģina apzagt garām ejošu sievieti, taču nelāgais nodoms viņiem tūlītēji atspēlējas 11
Lasīt citas ziņas

Organizatori pagaidām neatklāj visu uzaicināto mākslinieku vārdus, taču ir zināms, ka festivāla hedlaineris šogad būs Tanita Tikaram – Britu-vācu pop/folka izpildītāja un dziesmu autore, kas pazīstama ar tādiem hitiem kā “Twist in my Sobriety” un “Good Tradition”.

Festivāls kā allaž pulcēs populārākās estrādes zvaigznes, pasaules mūzikas leģendas un aktuālos jaunos talantus. Unikālajā atmosfērā iecienīti mākslinieki uzstāsies negaidītos duetos un trio, un skatītājiem atkal būs iespēja baudīt īstus muzikālos «rendezvous».

CITI ŠOBRĪD LASA

“Ir pagājuši trīs gadi, kopš pēdējo reizi rīkojām “Laima Rendezvous Jūrmala”, tāpēc esmu ārkārtīgi priecīga apstiprināt, ka šogad tas beidzot notiks. Man tas būs īpašs, pirmkārt, ar to, ka uz skatuves kāps daudz fantastisku mākslinieku no Ukrainas un festivālu translēs Ukrainas apvienotais TV kanāls “1+1”. Un protams vispār atgriezties mājīgajā Dzintaru koncertzālē lai satiktos ar maniem draugiem mūziķiem un festivāla orķestra pavadījumā atkal muzicētu – tas ir satraucoši un aizraujoši”, stāsta Laima Vaikule.

“Šī gada festivāla mērķis ir radīt svētkus dalībniekiem, viesiem un skatītājiem, apliecinot savu atbalstu tiem, kuriem pašlaik ir pavisam maz iemeslu smaidam. Mēs tiecamies iedvesmot un atbalstīt ticību mieram un savstarpējai sapratnei. Tāpēc aicinām ikvienu uz koncertiem, kur ar dažādu valstu mākslinieku muzikāliem priekšnesumiem kopā radīsim īstu svētku sajūtu!” sacīja festivāla producente Elita Mīlgrāve.

Starptautiskais mūzikas festivāls «Laima Rendezvous Jūrmala» Dzintaru koncertzālē notiek kopš 2015. gada un ir viens no vērienīgajiem mūzikas notikumiem Latvijas kultūras dzīvē. Ik reizi uz savas skatuves festivāls pulcē slavenus mūziķus un jaunus, daudzsološus pop, roka, džeza un klasiskās mūzikas izpildītājus no Eiropas, Centrālāzijas un Amerikas.

Ik gadu festivālu redzējuši vairāk nekā 100 miljoni skatītāju: TV un interneta kanāli pasākumu translējuši Latvijā, Lietuvā, Igaunijā, Izraēlā, Kazahstānā, Ukrainā, Gruzijā, Armēnijā, Vācijā, ASV, Kanādā, Austrālijā un citās valstīs.

Festivāla dalībnieki dažādos gados bija Kriss Normans, Mons Selmerlevs, Kristīne Opolais, Ksenija Sidorova, Biondi, Tomass Nevergrīns, Uku Suviste, Noah, Nani Bregvadze, Edīte Pieha, Andrejs Makarevičs, Intars Busulis, Vera Brežņeva, A’Studio un citi, kopā – vairāk nekā 150 pazīstami mākslinieki un izpildītāji.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.