Dziedātāja Laima Vaikule dažādos laikos

VIDEO. Populārā dziedātāja Laima Vaikule: “Būt vecam ir pretīgi! Pat nešaubieties!” 80

Populārā dziedātāja Laima Vaikule sniegusi interviju krievu valodā Youtube formāta raidījumam “Laima, Grems, Randevū” (Лайма, Грэм, Рандеву), kur atbildēja gan uz skatītāju jautājumiem, gan gremdējās atmiņās par savu dzīvi. Viņa atklāja, ka ar lielo popularitāti sadzīvo ne visai labi, un lielākoties viņai nepatīk, ka viņu ārpus skatuves un koncertiem, visi atpazīst.

Reklāma
Reklāma
Veselam
5 populāri pārtikas produkti izraisa atmiņas zudumu – to iedarbība novērota jau īstermiņā 30
Kokteilis
“Tāds mīlestības putekļu mākonis mūs ir apņēmis…” Sējānu pāris dalās laimē, atgriežoties mājās ar jaundzimušo meitiņu
Kokteilis
FOTO. No politiķiem par aktieriem: mākslīgais intelekts nosaucis 5 latviešu politiķus, kuri uz skatuves justos kā zivis ūdenī
Lasīt citas ziņas

Kāda skatītāja bija dziedātājai uzdevusi jautājumu, vai viņai nav bail novecot un kādas ir sajūtas, kad ar katru gadu nāk klāt vēl viens cipars?

“Tas ir pretīgi! Būt vecam ir pretīgi! Pat nešaubieties! Es nekad nedomāju, ka būšu vecākā kolektīvā… Mana iesaukta bija Mazulīte, jo es sāku dziedāt divdesmit gadu vecumā. Un tad pēkšņi – es esmu vecākā kolektīvā! Tas ir ļoti nepatīkami. Man liekas, ka vecumā ir svarīgi, lai tu nebūtu pazemots, lai tu ar kaut ko esi aizrāvies un tev ir labas finanses. Jo jaunībā tas viss ir mazsvarīgi,” – stāsta 68 gadus vecā dziedātāja.

CITI ŠOBRĪD LASA

Laima Vaikule arī atklāja, ka gandrīz nekad nesvin savas dzimšanas dienas, jo tas viņai liek justies neērti. “Tik daudz cilvēku, visi nes dāvanas, puķes, tu esi uzmanības centrā… Man tas ir apgrūtinoši. Es dzimšanas dienas nesvinu no kaut kādiem 20 gadiem. Nesvinēju un nesvinu. Man tas nepatīk,” – atzīstas Vaikule.

Vairāk skaties šajā video (krievu valodā):

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.