Aktieris Mārtiņš Egliens

FOTO. Aktiera Mārtiņa Egliena dzīvē noticis ļoti priecīgs notikums 6

Jau vēstīts, ka Latvijas Nacionālā teātra aktieris Mārtiņš Egliens sastapās ar nopietnām veselības problēmām, kuru dēļ pat uz brīdi zaudēja runas spējas, tāpēc uz teātra skatuves kāpt vairs nevarēja. Tomēr viņš teātri apmeklē arī kā skatītājs un šoreiz tas noticis īpaši priecīga notikuma dēļ, raksta izdevums “Privātā Dzīve”.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
No A līdz Ž – ko par tavu personību atklāj tava vārda sākumburts?
“Kad esi ko parādā VID, atgādinājumi nāk nemitīgi, bet, ja esi strādājošs pensionārs, neviens neatgādina…” Iveta par pensionāru iespējām saņemt pārrēķinu
“Vakar panika sākās, jo grupā ir “mīkstie”” – nometņu vadītāja nenopietns stāsts par ikdienu bērnu vasaras nometnē 8
Lasīt citas ziņas

Izrādās, ka Latvijas Nacionālajā teātrī uz skatuves kāpa Mārtiņa un aktrises Ditas Lūriņas astoņus gadus vecā meita Grēta. Viņa spēlē britu autores Lūsijas Kirkvudas lugā “Debesjums”, un šī ir viņas debija. Turklāt loma nebūt nav no vieglajām – viņa atveido mazu meiteni, un lugā notiek viņas slepkavas tiesāšana.

Ar sev uzticēto lomu mazā Grēta galā tikusi lieliski. Sarunā ar žurnālu “Privātā Dzīve” meitene teikusi, ka sākumā bijis uztraukums, tomēr uzkāpjot uz skatuves, visas bailes aizmirsušās un jutusies ļoti labi.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Sapratu, ka nav jābaidās, jo es jau zināju, kas man jādara,” – stāsta mazā aktrise.

Visu rakstu lasi žurnāla “Privātā Dzīve” 17.janvāra numurā.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.