Andželīna Džolija viesojas Ukrainā

FOTO. Aktrise Andželīna Džolija pastāsta par pieredzēto Ukrainā 0

Jau ziņots, ka Holivudas zvaigzne Andželīna Džolija, kura jau daudzus gadus ir arī ANO vēstnese, nesen viesojās Ukrainā. Savas vizītes laikā aktrise pat bija spiesta meklēt bumbu patvertni, jo Ļvivā skanēja gaisa trauksme, kas ziņoja par krievu raķešu iespējamu uzbrukumu.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Nosaukti 8 vārdu īpašnieki, kuriem gribot vai negribot sanāk iekulties nepatikšanās 9
Kokteilis
12 biežāk sastopamie ģimenes locekļu tipi. Noskaidro, pie kura piederi tu!
TESTS. Atbildi uz 8 jautājumiem un noskaidro, vai latviešu kino klasikā orientējies kā zivs ūdenī!
Lasīt citas ziņas

Tagad aktrise socvietnē “Instagram” publicējusi dažas fotogrāfijas no Ukrainas un dalījusies savos iespaidos par tur redzēto un dzirdēto.

“Kad pirms dažām dienām biju Ļvivā, man parādīja “īpašu akmeni”, ko bija atradusi maza meitene. Mazā meitene nesaprata, ka akmens, ar kuru viņa rotaļājas, patiesībā ir spridzekļa gabals. Turot to plaukstā, var just, ka tas ir robains un smagāks, nekā varētu likties. Tā spožums un neparastā āriene piesaistīja bērna uzmanību.

CITI ŠOBRĪD LASA

Kad sprāgst bumba vai ir šāviņš, trieciena tuvumā esošo cilvēku ķermeņos ieduras asas smagā metāla lauskas. Daudziem bērniem, kuri bija klāt Kramatorskas dzelzceļa stacijas spridzināšanā, no ķermeņa tika izņemti šrapneļa gabali – tas ir grūts un sāpīgs process.

Spridzekļu fragmenti, kas atrodas tuvu dzīvībai svarīgiem orgāniem, bija pārāk bīstamās ķermeņa vietās, lai tos izņemtu, un tie palika dažu bērnu ķermeņos,” – raksta aktrise.

Viesojoties Ukrainā aktrise apciemoja bērnu slimnīcas, tikās ar mazajiem pacientiem un personālu. Nobeigumā viņa teic, ka mēģinājumi par iespējami ātrāku kara izbeigšanu Ukrainā ir kā sacensības ar nāvi – lai samazinātu nogalināto, ievainoto un emigrējušo cilvēku skaitu.

SAISTĪTIE RAKSTI