Foto: ekrānuzņēmums

VIDEO. Atskanot gaisa trauksmei Ļvivā, uz bumbu patversmi bijusi spiesta doties aktrise Andželīna Džolija 0

Jau tika ziņots, ka Holivudas aktrise Andželīna Džolija sestdien ieradusies Ukrainas pilsētā Ļvivā. Aktrise, kura ir arī ANO bēgļu aģentūras īpašā miera sūtne jau daudzus gadus, tika nofilmēta kādā kafejnīcā, kur viņa smaida, pasūta kafiju un sasveicinās ar faniem.

Reklāma
Reklāma
7 dārzeņi, kas palīdz atbrīvoties no taukiem vidukļa zonā, ja tos patērē katru dienu
Klusā okeāna ūdeņos atklāta būtne, kuras dzīves ilgums ir cilvēka prātam neaptverams
Putina draudi iebrukt Baltijā un izraisīt Eiropā jaunu karu ir jāuztver nopietni, brīdina bijušais ASV armijas ģenerālis 164
Lasīt citas ziņas

Pirms tam aktrise Romā bija apmeklējusi slimnīcu, kur tikās ar bērniem no Ukrainas.

Tagad soctīklos publicēts video, kad atskanot gaisa trauksmes sirēnai Ļvivā, Andželīnai Džolijai kopā ar komandu nācies doties uz bumbu patvertni.

CITI ŠOBRĪD LASA

Ziņots, ka aktrise pirms tam apmeklējusi slimnīcu, kurā ārstējas bērni, kas tika ievainoti Krievijas raķešu triecienā Kramatorskas dzelzceļa stacijā.

Jau februārī, kad Krievija sāka jauno iebrukumu Ukrainā, Džolija nosodīja karu un aicināja Krievijas prezidentu Vladimiru Putinu to izbeigt.

Aktrise vietnē “Instagram” rakstīja, ka “aizlūdz par Ukrainu” un kopā ar kolēģiem ANO bēgļu aģentūrā organizē palīdzību ukraiņiem.

ANO bēgļu aģentūras (UNHCR) jaunākie dati liecina, ka kopš 24.februāra, kad pēc Krievijas prezidenta Vladimira Putina pavēles armija sāka uzbrukumu Ukrainai, bēgļu gaitās devušies gandrīz 5,5 miljoni ukraiņu.

Savukārt ANO Migrācijas organizācijas jaunākie dati liecina, ka 7,7 miljoni jeb 17% valsts iedzīvotāju pametuši mājas, lai meklētu drošāku patvērumu citviet Ukrainā. Daudzi ir izvēlējušies valsts rietumos esošo Ļvivu kā drošāko vietu valstī.

SAISTĪTIE RAKSTI