Ekonomika
Bizness

FOTO: Atvērts rekonstruētais “Maxima” veikals Siguldā0


"Maxima" veikala atklāšana.
"Maxima" veikala atklāšana.
Publicitātes foto

Investējot 535 000 eiro, ceturtdien, 18. aprīlī, Siguldas centrā pēc rekonstrukcijas tika atklāts “Maxima X” veikals, kas atrodas Leona Paegles ielā 3.

“Maxima Latvija” valdes locekle Kristīne Āboltiņa norāda, ka šomēnes durvis vēruši jau seši “Maxima” veikali, kopējām investīcijām sasniedzot vairāk nekā 6 miljonus eiro.

Četri no šiem veikaliem atrodas reģionos, apliecinot reģionu nozīmību “Maxima Latvija” izaugsmē.

Jaunatvērtais “Maxima X” veikals ir veidots atbilstoši jaunākajām iepirkšanās tendencēm un aizvien pieaugošajiem kvalitātes standartiem.

“Esam rūpīgi domājuši gan par veikala 29 darbinieku, gan klientu vajadzībām, un esam droši, ka veiktās pārmaiņas sniegs jaunu iepirkšanās pieredzi Siguldā,” stāsta K. Āboltiņa.

Veikala trīs mēnešu rekonstrukcijas laikā ir pilnībā atjaunota 471 m2 plašā tirdzniecības zāle.
"Maxima" veikala atklāšana Siguldā
Veikalā ir modernizētas inženierkomunikācijas, uzstādīta jauna ventilācijas iekārta vienmēr patīkamam mikroklimatam telpās un uzstādīts videi draudzīgs, energoefektīvs LED apgaismojums.

Atbilstoši “Maxima” kvalitātes standartam veikalā ir uzstādīti jauni svari un WiFi tīkls skeneriem. Pircēju un darbinieku ērtībām veikalā ir izveidotas četras pašapkalpošanās kases, kurās var norēķināties gan ar maksājumu karti, gan skaidru naudu. Kopējā veikala telpu platība ir 868 m2.

Iedzīvotāju ērtībām veikalā ir paplašināts preču klāsts, piedāvājot vēl lielākas izvēles iespējas gan ikdienai, gan svētkiem.

Sortimentā ir plašs “Meistara Marka” gatavo maltīšu klāsts līdzņemšanai, īpaši liela svaigu dārzeņu un augļu daudzveidība un citi iecienīti produkti.

Saistītie raksti

“Maxima X” veikala rekonstrukcija Siguldā ir daļa no mazumtirdzniecības tīkla “Maxima Latvija” investīciju programmas, kuras laikā uzņēmums būtiski paplašinās veikalu tīklu, atverot vairākus jaunus lieformāta veikalus, virkni mazā formāta veikalu, kā arī pilnībā rekonstruējot 10 esošos veikalus, daļu no tiem būtiski paplašinot.

Jau ziņots, ka “Maxima Latvija” veikalu tīkla izvēršanā un klientu iepirkšanās pieredzes uzlabošanā 2019.gadā plāno veikt investīcijas vairāk nekā 34 miljonu eiro apmērā.
LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.

Lasītākie

Ieva Ēvalde
Ekonomika
“Jaunie vecāki laimīgi brauc mājās ar jaundzimušo, bet jāskatās uz krematoriju!” Ko valmierieši domā par to, ka kļūst par “bēru galvaspilsētu”?
48 minūtes
IK
Inga Kaļva-Miņina
Kultūra
“Mūsdienu komforta pasaulē lasīšana kļūst par ko līdzīgu dārzu ravēšanai vai malkas skaldīšanai!” Dzejnieks Valentīns Lukaševičs par latgaļu valodas vērtību
Intervija 50 minūtes
JL
Juris Lorencs
Pasaulē
Juris Lorencs: Ja liberālajā Rietumu sabiedrībā dažviet ir atļauta eitanāzija vai asistēta pašnāvība, tad kāpēc gan neļaut slimot ar Covid-19?
45 minūtes
IB
Ivars Bušmanis
Latvijā
Lielauces centra iedzīvotāji pašu spēkiem līdz nepazīšanai izmaina savu daudzdzīvokļu namu pagalmu
15 stundas
LA
LA.LV
Latvijā
“Urnu es saņēmu, bet kas tur iekšā? Es nezinu,” Dairis šokā par apbedīšanas biroja nekaunību 1
12 stundas