Foto: Renārs Koris

FOTO. Baibas Sipenieces dzimšanas dienas ballītē un stāvizrādē pulcējas pašmāju slavenības 0

21.februārī kinoteātrī “Splendid Palace” notika Baibas Sipenieces-Gavares 50 gadu jubilejai veltītās stāvizrādes “Vienreiz jau var” pirmizrāde, kuru klātesošie viesi, tostarp jubilāres draugi un ģimene, uzņēma ar sajūsmu un stāvovācijām.

Reklāma
Reklāma
10 produkti, kas “svilina taukus” un paātrina vielmaiņu
Prezidenta izbrauciens ar riteni pārvērties Daugavā ieslīdējušas jaunietes glābšanas misijā
Kokteilis
FOTO. 5 latviešu slavenības, kuras varētu ieņemt Latvijas prezidenta amatu, ja izvēle būtu mākslīgā intelekta ziņā 72
Lasīt citas ziņas

Skatītāji publiskajā vidē par redzēto pauž: “Paldies Baibai par lielisko vakaru! C vitamīns visai sezonai un vēl ilgāk… Fantastiska, šarmanta, īsta!”; “Nupat redzēju B. Sipenieces stāvizrādi “Vienreiz jau var”, un labā nozīmē sapratu, ka tā var notikt tikai kāzās! Bet Baibas vislielākais talants ir to krāšņi izstāstīt citiem. No smiekliem bira asaras un sākās vēderkrampji. C vitamīns diezgan ilgam laikam. Paldies, un lai Baibai veicas arī turpmāk!”

“Amerikā šāda stila izrādes esmu redzējis gana daudz, savukārt Latvijā uz stāvizrādi biju pirmoreiz. Varēja redzēt, ka Baiba ir mazliet uztraukusies, jo viņai tas viss bija jauns, taču man izrāde ļoti patika, un es pavadīju tiešām jauku vakaru. Noteikti iesaku šo izrādi noskatīties, lai gan joki varētu būt vairāk saprotami cilvēkiem, kam ir 40 gadu un vairāk,” pēc izrādes pauda dziedātājs Lauris Reiniks.

CITI ŠOBRĪD LASA

TV personība un pasākumu vadītājs Valters Krauze, kurš Baibu pazīst, kā pats saka, vairāk nekā trīsdesmit gadus, atzina: “Izrāde ir forša! Ja izsakās nedaudz tēlaini, mēs katrs dzīvē tos trakos laikus, kurus Baiba pieminēja, varam atrast gan savos studiju gados, gan jaunībā, vecāku ballēs… Tas ir lieliski, ka Baiba par to runā un ka mums par to ir asociācijas – manuprāt, tieši tas viņai izdevās ļoti labi. Un man šķiet, ka izrāde varētu patikt arī trīsdesmitgadniekiem un pat vēl jaunākiem.”

Baibas Sipenieces-Gavares ilggadīga draudzene dziedātāja Olga Rajecka pēc izrādes noskatīšanās atzina: “Katram cilvēkam ir savi stāsti par dzīvi. Jautājums – vai tu gribi tos kādam stāstīt, vai negribi. Ja tev piemīt humora izjūta, tu vari pastāstīt par savu dzīvi un to, kā tev ir gājis, iepriecinot un uzmundrinot citus. Turklāt ir labi, ka cilvēkus izdodas ar šiem stāstiem sasmīdināt, jo lielākajai daļai droši vien arī ir klājies līdzīgi, tikai viņi neuzdrošinās to pastāstīt citiem. Baiba to uzdrošinājās, un tas ir lieliski!”

Jāpiebilst gan, ka lielākā daļa pavasara izrāžu ir izpārdotas, tāpēc tiek izsludinātas 15 papildizrādes rudenī, un tā būs beidzamā iespēja noskatīties šo izrādi. Savukārt Rīgā skatītāji izrādes var paspēt noskatīties aprīlī un maijā VEF Kultūras pilī.

Baiba Sipeniece ar vērienu nosvin savu dzimšanas dienu 2020.gada februārī

“Vienreiz jau var” papildizrādes Latvijas reģionos notiks 2020.gada septembrī un oktobrī:

 • 5.septembrī plkst.18 Vidzemes koncertzāle “Cēsis”
 • 6.septembrī plkst.18 Salaspils Kultūras namā “Rīgava”
 • 18.septembrī plkst.19 Salacgrīvas Kultūras namā
 • 19.septembrī plkst.18 Ropažu Kultūras centrs
 • 20.septembrī plkst.18 Teātra nams “Jūras vārti”
 • 23.septembrī plkst.19 Smiltenes Kultūras centrs
 • 25.septembrī plkst.19 Aizkraukles Kultūras namā
 • 26.septembrī plkst.18 Baložu Kultūras namā
 • 27.septembrī plkst.16 Gulbenes Kultūras centrā
 • 2.oktobrī plkst.19 Jūrmalas Kultūras centrā
 • 3.oktobrī plkst.18 Rūjienas Kultūras namā
 • 17.oktobrī plkst.18 Viesītes Kultūras pils
 • 18.oktobrī plkst.18 Liepājas Olimpiskā centra Rožu zālē.
 • 24.oktobrī plkst.18 Mālpils Kultūras centrā
 • 25.oktobrī plkst.18 Jaunpils pilī

Biļetes uz izrādēm var iegādāties “Biļešu Paradīzes tīklā.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.