Foto: Zane Bitere/LETA
FOTO. Bijušajam Rīgas mēram Oļegam Burovam priecīga ziņa – ģimenes pieaugums 6
Politiķis un bijušais Rīgas mērs Oļegs Burovs ar priecīgo vēsti dalījies pats. Vietnē “Facebook” viņš publiskojis fotogrāfiju, kurā viņš redzams stāvot kopā ar ģimeni un jaunajiem vecākiem pie Rīgas Dzemdību nama.
Šīs profesijas patiešām eksistēja padomju laikos: tagad tās daudziem atgādina absurdu komēdiju
“Kad ieraudzīju, iepletu acis!” Pircēji diskutē par jaunajiem “Lidl” produktiem; tādus nekur citur iegādāties nav iespējams
68
Sievietes ar šiem vārdiem bieži dēvē par eņģeļiem: viņas iedvesmo, nomierina un vienmēr atbalsta
Pie foto politiķis gan latviešu, gan krievu valodā uzrakstījis: “Tagad es esmu vectēvs!”. Tāpat viņš atklājis, ka pasaulē nākusi viņa pirmā mazmeitiņa un meitenītei dots vārds Sofija.
VIDEO. Rīgas mērs Oļegs Burovs: “Man nepatīk pornofilmas un es tādas neskatos!”
FOTO. Skaistā un talantīgā pašmāju aktrise Ieva Florence-Vīksne deviņus mēnešus glabājusi īpašu noslēpumu
VIDEO, FOTO. “Tas, ko jūs pateicāt, ir šokējoši!”: publicētie kadri no prinča Harija un Meganas Mārklas intervijas Opras Vinfrijas TV šova








































