Biznesa centrs “Novira Plaza”

FOTO. Biznesa centrs “Novira Plaza” nodots ekspluatācijā 10

Ekspluatācijā nodots vērienīgais projekts “Novira Plaza” Rīgas centrā, kurā investēti vairāk nekā 60 miljoni eiro.

Reklāma
Reklāma
10 apetīti nomācoši produkti, kas jāēd katru dienu 23
“Taksists nolēma kļūt par ballītes kulmināciju” – pašā Rīgas centrā kāda vecmeitu ballīte noslēgusies ar taksista Vjačeslava perversu uzvedību 30
Kokteilis
FOTO. Mākslīgais intelekts nosauc 10 pasaules pievilcīgākos vīriešus. Starp tiem – pretrunīgi vērtēts Latvijas politiķis 107
Lasīt citas ziņas

“Mūsu vīzija par dinamisku, modernu biznesa centru, kurā satiksies cilvēki, idejas un uzņēmumi, ir kļuvusi par realitāti,” norāda “Evernord Asset Management” direktore un “Evernord Group” dibinātāja Jolanta Jurga un turpina: “”Novira Plaza” nomnieki ir veiksmīgi mūsdienu uzņēmumi, kas par vienlīdz svarīgu prioritāti izvirza gan atrašanās vietu pašā galvaspilsētas centrā, gan mūsu apņemšanos nodrošināt ilgtspējību un energoefektivitāti.”

Premium klases kopstrādes telpas “Spaces”, pārtikas un citu preču ātrās piegādes tirgus līderis “Wolt Latvia”, biznesa konsultāciju uzņēmums “PwC Latvia”, zvērinātu advokātu birojs “Eversheds Sutherland Bitāns”, vadošais personāla un algu aprēķinu risinājumu un pakalpojumu sniedzējs “Zalaris”, finanšu tehnoloģiju uzņēmums “GoCardless”, starptautiskais nekustamo īpašumu konsultāciju uzņēmums “Newsec”, kā arī daudzi citi par savu jauno atrašanās vietu Rīgā ir izvēlējušies biznesa centru “Novira Plaza”.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Būvēšanas process pašā pilsētas centrā vienmēr ir izaicinājumu pilns. Ēkas nodošana ekspluatācijā ir robežpunkts, kad varam atskatīties uz visu procesu, un esam ļoti gandarīti par paveikto. Daces Putniņas vadīto arhitektu grupas mērķis bija izveidot modernu ēku, kas organiski iederētos Rīgas vēsturiskajā centrā, un, manuprāt, tas ir paveikts lieliski,” komentē “Novira Capital” valdes loceklis Nikolajs Križanovskis (Nikolay Kryzhanovskiy).

SIA “Velve” pārstāvis un “Novira Plaza” projekta direktors Valdis Koks norāda, ka, strādājot ierobežotā vidē pašā Rīgas centrā ar blīvu satiksmes un gājēju plūsmu, darbu organizēšanas ziņā būvkompānijai šī ir bijusi viena no komplicētākajām attīstības iecerēm pēdējo gadu laikā: “Objektā, kurā ik dienas strādāja liels skaits darbinieku, bija būtiski ar lielu precizitāti plānot, kad tieši tiks piegādāti materiāli, kur tos novietot un kā rūpīgi organizēt darbu secību. Ēkas būvniecībā izmantotas 24 100 tonnas betona un 10 000 m2 rīģipša. Lai jaunbūve saglabātu UNESCO pilsētas centra raksturu, fasādē izmantoti vairāki apdares materiāli – spāņu lielgabarīta flīzes, speciāli šim projektam izgatavotas vācu telpiskās keramiskās fasādes, vairāk nekā 120 tūkstoši ķieģeļu, kas katrs tika iebūvēts atsevišķi, un stiklojums aptuveni 5000 m2 platībā. Esam gandarīti, ka, neskatoties uz sarežģītajiem apstākļiem, SIA “Velve” ir izdevies nodrošināt šīs ēkas būvniecību augstākajā kvalitātē, ko apliecina tās raitā pieņemšana ekspluatācijā. Paldies visai komandai un sadarbības partneriem. Kopīgiem spēkiem esam realizējuši ne tikai jaunu vērtību pilsētas vēsturiskajā centrā, bet arī ilgtspējīgu vidi uzņēmējdarbībai un sabiedrībai kopumā.”

“Novira Plaza” ir moderns A klases biznesa centrs, kas atrodas starp Satekles, Marijas un Elizabetes ielām. Jaunais projekts ir ne vien estētiski pievilcīgs, bet arī funkcionāls un energoefektīvs. Papildu priekšrocība ir lielie, trīskāršie logi, kas nodrošina klusu un labi apgaismotu darba vidi. Projekta attīstītāju mērķis ir iegūt LEED platīna sertifikātu pirmajos ēkas darbības gados. Ēkai ir vairākas apzaļumotas zonas un attīstīta infrastruktūra, kas piemērota gan gājējiem, gan riteņbraucējiem un autovadītājiem.

“Novira Plaza” attīstītāji ir “Evernord Asset Management”, licencēta aktīvu pārvaldīšanas sabiedrība, kas šobrīd pārvalda trīs slēgtus ieguldījumu fondus un darbojas visās trīs Baltijas valstīs, un “Novira Capital”, viens no vadošajiem nekustamo īpašumu attīstītājiem Igaunijā.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.