Kokteilis
Stilo

FOTO. COS rudens – ziemas kolekcija: kontrastējošas formas un jutekliska pārpilnība0

Publicitātes foto

Zīmols COS savā 2019. gada rudens-ziemas kolekcijā pēta divas pamata koncepcijas, kas aplūko dažādus mērogus un apjomus. Brutālisma pieeja balstās spēcīgās, šķautņainās monumentālas arhitektūras līnijās, ko papildina rāms noskaņojums un vēlme patverties dabā – sapludinot cilvēka roku radīto un dabas pasauli.

Kolekcijā savienojas kontrastējošas formas un jutekliska pārpilnība, stingra struktūra un maigi plūstoša pieeja, lai radītu pārspīlētas proporcijas, kamēr dabiskie un inovatīvie materiāli piešķir apģērbiem arhitektoniskus siluetus.

Jaunās dizaina metodes pievēršas konstrukcijas un dekonstrukcijas smalkumiem, pētot apjomīgas proporcijas un radot iespaidīgus apjomus. Ieslīpā plecu līnija sniedz drosmīgas un strukturālas formas vīriešu apģērbiem, siksnas un jostas piešķir dažādību, ļaujot saglabāt arī relaksētu piegriezumu. Sieviešu apģērbus raksturo nesarežģīta un izteikta vienkāršība, akcentējot vienu izteiksmīgu iezīmi.

Sezonas krāsu paletes references tēmas ir divas, pamatā izmantojot industriāli pelēko krāsu gammu, ko papildina maigāki toņi, piemēram, akmens tumšpelēkais un auzu gaiši dzeltenais, kas piešķir delikātu vieglumu ziemas krāsu paletei, bet siltumu tai sniedz piesātināts rūsas sarkanais un plūmju violetais tonis.

Kolekcija pēta tradicionālos apģērbus, kuri tiek piedāvāti jaunās interpretācijās, koncentrējoties uz detaļām un drēbniecības prasmēm. Skotu svārku iedvesmotās ieloces vērojamas abās koncepcijās – sieviešu apģērbi piedāvā svārkus, kas darināti no viegla materiāla kustības brīvībai, kamēr no biezāka auduma, piemēram, blīvas vilnas, ir pašūta kleita ar kolekcijai raksturīgajām svārku ielocēm. Vīriešu apģērbos skotu svārku atsauces redzamas klasiskā, utilitārā mētelī, kas kombinējams ar melnām biksēm un neaizstājamo balto kreklu atsvaidzinoši modernam stilam.

Šosezon noteiktu tēmu veido tradicionāli apģērbu modeļi, kam piešķirtas jaunas, atšķirīgas nianses; īpaši pielāgoti kakla izgriezumi, apģērbu modeļi ir apjomīgi un pagarināti, kamēr pievienotās jostas ir pārveidotas un ļauj iegūt taisnu vai izteiksmīgi iezīmētu vidukli. Polsterētās virsdrēbes nodrošina dubultu funkcionalitāti – izņemamie elementi ļauj iegūt alternatīvu stilu, kamēr oriģinālā versija nodrošina kokonam līdzīgu aizsardzību pret nepatīkamiem laika apstākļiem.

Aksesuāru klāsts piedāvā jaunu perspektīvu; somām faktūru sniedz polsterētas virsmas, kas pēta masu un apjomu, kamēr perforētās virsmas atmodina taktilas sajūtas. Arī šeit konstrukcija tiek izcelta; asimetriski elementi un dabiski, tīri piegriezumi ir visa pamatā. Galvenie funkcionālie elementi ir polsterēta ādas rokassoma ar funkcionālu dubultu rokturi, šņorējamas kurpes ar biezu zoli sievietēm un ādas zābaki ar kvadrātveida purngalu vīriešiem. Rotas turpina kolekcijas sajūtas, spēlējoties ar noapaļotiem apjomiem. Auskari, matu sprādzes un kaklarotas ir organiskas formas un veidoti maigos toņos – plūmju un tumšsarkanā rūsas krāsā.

Bērnu apģērbu kolekcijas atsauces meklējamas kopējās sezonas iedvesmās ar relaksētām un noapaļotam formām, kas pauž sezonas siluetu un noskaņu. Jaku, adījumu un kleitu pamatu veido polsterēti un taustei patīkami materiāli, kas ir rotaļīgi un funkcionāli vienlaikus.

COS 2019.gada rudens - ziemas kolekcija
LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.