TV šova "Mīla kemperī" filmēšanas aizkulises

FOTO. Drīzumā uz ekrāniem mīlas šovs, kura darbība risināsies kemperos 14

Cik ilgā laikā pēc iepazīšanās var uzplaukt patiesa mīlestība? Vai tas, ka nemitīgi acu priekšā ir “kāds trešais”, ir kā papildus dzirkstele mīlas ugunskuram, vai gluži otrādi – iemesls skaļiem skandāliem? Ko darīt, ja viens un tas pats puisis iepatīkas vairākām dāmām? Bet attiecības saskanīgākā pāra starpā sašūpo bijusī vai bijušais? Uz tik kaislīgu intrigu nots jau septembra beigās televīzijā sievietēm “STV Pirmā!” un izklaides platformā Tet+ startēs vēl nebijis attiecību šovs “Mīla kemperī,” kurā uz spēles likta ne tikai mīlestība, bet arī romantisks “medusmēnesis” ārzemēs.

Reklāma
Reklāma
Veselam
Austrumu slimnīcā ar NBS helikopteru nogādāta gados jauna paciente kritiskā stāvoklī 53
TV24
“Ko viņi darīs pirmos mēnešus? Viņi dropēs!” Rajevs skeptiski vērtē Krievijas demobilizācijas plānu
Labs darbiņš, kas padarīts – “Visiem nepietiek!” Krievijā sācies 95.benzīna deficīts 73
Lasīt citas ziņas

Jaunajā TV šovā 11 puiši un meitenes metīsies izaicinošā mīlas spēlē un ceļojumā cauri visai Eiropai. Tā galvenais uzdevums – atrast savu otro pusīti, lai, nokļūstot galamērķī – saulainajā Itālijā, baudītu medusmēneša cienīgu atpūtu. Jāpiebilst, ka balva ir viena, bet mīlai atvērto siržu krietni vairāk, tāpēc tas, kurš “izrādīsies lieks” un nebūs atradis sev pāri, tiks izbalsots un dosies mājup, nesasniedzot galamērķi.

Līdzās citiem drosminiekiem, kaislīgā mīlas piedzīvojumā metīsies dziedātāja Alise Haijima – viņai ir 23 gadu un neslēpj – gatava ļauties piedzīvojumam un, kas zina, varbūt tieši šeit atrast savu īsto un vienīgo, kuru nebūs kauns arī mammai parādīt. Tāpat TV šovā mīlestību meklēs 30 gadus vecā Ivita – viņa pirms 5 gadiem šķīrusies no sava dzīves biedra un nu ir gatava mesties jaunās attiecībās, priekšroku dodot augumā raženiem vīriešiem, kuri spēj būt uzticīgi, kā arī 19 gadus jaunā Megija, kura jau 7 mēnešus ir brīva no attiecībām un lūkojas pēc harizmātiska vīrieša, lai abi būtu uz viena viļņa. Arī 27 gadus vecā “baikere” Elīna, kura ikdienā pārvietojas ar motociklu un pretējā dzimumā vispirms ievēro smaidu un apģērbu.

CITI ŠOBRĪD LASA

Tāpat skatītāji iepazīs citas ne mazāk burvīgas dāmas, kuru sirdis centīsies iekarot gan 35 gadus vecais TV operators Ronalds, gan 25 gadus vecais Rūdolfs, kurš meklē dāmu ar ideālu augumu un gatavs ne tikai nopietnām attiecībām, bet arī laulībām, jo vienam ir kļuvis pārāk skumji. Savu otro pusīti šovā meklēs arī muskuļotais 31 gadus vecais Dāvids, kurš nolēmis veidot ģimeni un sievietē vispirms pievērš uzmanību viņas runas veidam, bet 23 gadīgajam latīņamerikas deju skolotājam Normundam ir svarīgi, lai sieviete, pirms metas attiecībās, iemīl un ciena pati sevi. Un tas nebūt nav viss – mīlas spēlei ļausies vēl citi brašuļi.

Romantiski randiņi, spraigi notikumi, intrigas, negaidīti pavērsieni un visam pa vidu – kaislīgas attiecības un piedzīvojumi jaunajā šovā “Mīla kemperī,” kas pirmizrādi piedzīvos jau septembra beigās. Televīzija sievietēm “STV Pirmā!” šovu demonstrēs reizi nedēļā, savukārt vēl plašāku iespēju ielūkoties mīlas līkločos nodrošinās izklaides platforma Tet+, katru darba dienu priecējot ar šova aizkulišu sērijām, kā arī piektdienās pašiem drosmīgākajiem ekskluzīvi piedāvājot īpaši pikantas sērijas (16+).
Ar pikantērijām un pārsteigumiem bagāto, Latvijā vēl neredzēto šovu “Mīla kemperī”, kurā no attiecībām brīvi puiši un meitenes būs gatavi darīt visu, lai atrastu savu otro pusīti un kopā baudītu karalisku “medusmēnesi” ārzemēs, piedāvā vietējā satura veidotājs Tet studio.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.