Kokteilis
Apbrīno

FOTO: igauņu ragana Merilina Kerro jaundzimušajai meitiņai devusi Mēness dievietes vārdu0

Foto: ekrānuzņēmums no Facebook.com

Merilina Kerro, slavenā TV šova “Ekstrasensu cīņas” dalībniece no Igaunijas, kā jau ziņots, nesen kļuva par māmiņu savam otrajam bērniņam – meitiņai. Toreiz, vairāk kā pirms nedēļas igauņu ragana neatklāja ne meitiņas vārdu, ne dzimšanas dienu.

Tagad ar sociālo tīklu palīdzību Merilina ar saviem faniem dalījusies ar ziņu, kurā pastāstījusi, kādu vārdiņu izvēlējusies meitiņai. Viņa Facebook publicējusi fotogrāfiju ar maza bērniņa rociņu, un klāt pierakstījusi: “Šodien mūsu meitai ir divas nedēļas. Divas nedēļas mums nepazūd prieks un smaids. Selīna Marija – tas ir vārds, kādu mēs esam izvēlējušies meitiņai.” Merilina arī raksta, ka šāds vārds ir Mēness dieviete un, ja vien var ticēt mītiem un leģendām, viņa cer, ka meitiņai vārds dāvās arī īpašu raksturu. Tāpat viņa uzrakstījusi, ka mazulīte izskatās tāpat kā viņas vecākais brālis, tikai ar vairāk matiem.

Saistītie raksti

“Visiem novēlam ģimenes laimi un mīlestību. Tas mūsu dzīvē ir pats galvenais!” – Merilina uzrakstījusi saviem faniem.

2018.gada 29.jūlijā Merilina un viņas mīļotais vīrietis, norvēģis kļuva par pirmā bērniņa mammu – viņa laida pasaulē dēliņu, kam iedeva vārdu Kaius.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.