Foto – Facebook.com

Igauņu ragana Merilina Kerro atklāj, kā sevi pasargāt no skaudības un negatīviem cilvēkiem 0

TV šova “Ekstrasensu cīņas” dalībniece, igauniete Merilina Kerro pēc dalības šovā izpelnījusies nedalītu skatītāju mīlestību. Šobrīd, kad viņa ir bērniņa gaidībās, viņa ar saviem faniem biežāk komunicē ar sociālo mediju palīdzību.

Reklāma
Reklāma
Veselam
5 populāri pārtikas produkti izraisa atmiņas zudumu – to iedarbība novērota jau īstermiņā 29
TV24
“Esam atkal uz sēkļa!” Jānis Ikstens par situāciju valdībā 113
Kokteilis
“Es nekad nebiju plānojusi būt par prezidenta sievu!” Zelenska skumji atklāj, kādas attiecības viņai tagad ir ar vīru 142
Lasīt citas ziņas

Šoreiz par igauņu raganu dēvētā Merilina pastāstījusi, kā katrs no mums var aizsargāties no ļauniem cilvēkiem un skaudības.

Viņa savā Instagram kontā raksta: “Pretinde pret skaudību atrodas katrā cilvēkā pašā, ir vienkārši sev jāpasaka: “Es varu izdarīt to labāk!”. Bieži dzird, kad saka: “Es tevi apskaužu ar baltu skaudību…”. Manās acīs – nav tādas baltās skaudības. Vai nu tu priecājies par cilvēku vai ne. Es pati no skauģiem cenšos turēties tālāk. Maksimāli distancēties no šādiem cilvēkiem un nepieļaut viņu atrašanos manā tuvumā. Tu nekad nezini, ar kādām sekām būs šo cilvēku raidītās emocijas pret tevi. Neskaudiet, bet priecājieties par citu cilvēku sasniegumiem!”

CITI ŠOBRĪD LASA
View this post on Instagram

Противоядие от зависти находится в самом человеке, надо просто сказать себе: “я могу сделать это гораздо лучше”! Вот говорят: “Я завидую тебе белой завистью….”. На мой взгляд – зависть белой не бывает) Либо ты завидуешь либо радуешься за человека. Второе мне гораздо ближе. Я от завистников стараюсь держаться подальше. По крайней мере максимально дистанцировать их из своего ближайшего окружения. Ведь никогда не знаешь к каким поступкам, по отношению к объекту зависти, приведет этого человека такая низменная эмоция. Не завидуете, а радуйтесь достижениям и благополучию окружающих! #битваэкстрасенсов #мэрилинкерро #тнт

A post shared by Мэрилин Керро / Merilyn Kerro (@devilmarylinkerro) on

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.