Foto: REUTERS/ SCANPIX/ LETA; ekrānuzņēmums – standard.co.uk. Kolāža: kokteilis.lv

FOTO: kā pēc 20 gadiem izskatīsies prinča Viljama un Keitas Midltones bērni? 0

Zināms, ka Keitas Midltones un prinča Viljama bērni jau no agras bērnības ir pieraduši gan pie žurnālistu uzmanības, gan foto un video kamerām. Britu portāls “Cosmetify” piedāvājis savu versiju – kā pēc 20 gadiem izskatīsies princis Džordžs, kam šobrīd ir seši gadi, princese Šarlote (4 gadi) un gadu vecais princis Luiss.

Reklāma
Reklāma
Mākslīgais intelekts nosauc 6 vārdu īpašniekus, kuriem Līgo svētki būs īpaši izdevušies
Kokteilis
Neticami, bet tava auto marka atklāj par tevi vairāk, nekā spēj iedomāties 64
Bārmeņi atklāj, kurus dzērienus nekad nevajadzētu pasūtīt “pīķa stundās”
Lasīt citas ziņas

Portāla mākslinieki no šā brīža fotogrāfijām izveidojuši ar datorprogrammu palīdzību nākotnes vīziju, kā varētu izskatīties abi prinči un princese.

Šādi, viņuprāt, varētu izskatīties princis Džordžs, kad viņam būs 27 gadi:

CITI ŠOBRĪD LASA
Foto: AFP/ SCANPIX/ LETA; ekrānuzņēmums – standard.co.uk. Kolāža: kokteilis.lv

Mākslinieki princim Džordžam saglabājuši blondo matu krāsu, taču viņš sācis matus mazliet jau zaudēt – gluži kā tēvs, princis Viljams, ar kuru tas arī notika salīdzinoši agrīnā vecumā. Jaunā vīrieša deguns ir līdzīgs mammas degunam. Tāpat princim Džordžam ir spēcīga, vīrišķīga žokļa līnija un skaistas, brūnas acis.

Princesei Šarlotei arī šobrīd matu krāsa ir nedaudz tumšāka, nekā brāļiem. Un tas viņiem, visticamāk, ticis mantojumā no mammas, Keitas Midltones. Spriežot pēc mākslinieku radītās versijas “princese Šarlote nākotnē”, 25 gadu vecumā viņa jau būs tumšmate. Viņas smalkais deguntiņš un acu forma ir palikušas nemainīgas. Šādi princese Šarloti pēc 21 gada redz britu mākslinieki:

Foto: REUTERS/ SCANPIX/ LETA; ekrānuzņēmums – standard.co.uk. Kolāža: kokteilis.lv

Bet mazajam princim Luisam 22 gadu vecumā būšot aizvien gaiši mati, tāpat kā tētim, princim Viljamam. Jāteic, ka žoklis ir vēl vīrišķīgāks nekā vecākajam brālim, princim Džordžam. Arī deguns līdzinās vairāk tēta degunam, bet acis – ir kā mammai, Keitai, ziņots izdevumā “Mirror”.

Foto: SIPA/ SCANPIX/ LETA; ekrānuzņēmums – standard.co.uk. Kolāža: kokteilis.lv
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.