Princis Harijs Londonā apmeklē tēva kronēšanas ceremoniju

FOTO. Kokaīns, marihuāna un atkritumu tvertne, kas “skatās uz viņu”: princis Harijs pēc vaļsirdīgām atklāsmēm tagad saskaras ar nopietnām problēmām 23

Princis Harijs saskāries ar problēmām, kas saistītas ar viņa ASV vīzu pēc tam, kad savos memuāros “Liekais” (“Spare”) atzinies, ka lietojis dažādu veidu narkotikas – kokaīnu, marihuānu un halucinogēnās sēnes, vēsta “The Sun”.

Reklāma
Reklāma
“Zaļais kurss jau tepat pie sliekšņa,” plāno aizliegt malkas, brikešu un granulu apkuri 69
RAKSTA REDAKTORS
“Šis nav pirmais signāls, ka mūsu valstī kaut kas nav kārtībā” – Horens Stalbe atklāti par sajūtām pēc piedzīvotā uzbrukuma benzīntankā 80
Atradusies pirms 13 gadiem pazudusi meitene, kura savulaik neatgriezās mājās no skolas 13
Lasīt citas ziņas

Konservatīvās domnīcas “Heritage Foundation” juristi saka, ka atklājumi rada nopietnus jautājumus par viņa piemērotību imigrācijai. Viņi apgalvo, ka saskaņā ar federālajiem likumiem 39 gadus vecajam vīrietim vajadzētu liegt ieceļošanu ASV.

Iesniegumā tiesā arī divu bērnu tētis apsūdzēts par lielīšanos ar narkotiku lietošanu, un tajā teikts, ka viņa imigrācijas ieraksti ir jāpublisko.

CITI ŠOBRĪD LASA

Savukārt Iekšējās drošības departments apgalvo, ka šādu dokumentu publiskošana būtu “nepamatota Harija privātuma aizskaršana”.

Problēmas radījis hercoga memuāros rakstītais.

Viņš atklāj, ka no kokaīna viņš nav jutis nekādu labumu, kad 17 gadu vecumā viņš pamēģinājis vienu “strīpu”. Viņš piebilda: “Ar marihuānu ir citādi, tā man patiešām palīdzēja.”

Pēc halucinogēno sēņu lietošanas Harijam sākušās halucinācijas un viņam šķitis, ka vannas istabā uz viņu skatās atkritumu tvertne, pirms tai pieaugusi galva.

Nīls Gārdiners, “Heritage Foundation” direktors, saka, ka nav godīgi prinča vīzas pieteikumu turēt privātu, ņemot vērā to, cik atklāti viņš ir runājis par narkotiku lietošanu.

Princis Harijs saņem apbalvojumu "Dzīvā aviācijas leģenda"

Gārdiners piebilda: “Pieprasot imigrācijas statusu Amerikas Savienotajās Valstīs, nevienam nevajadzētu būt augstākam par likumu. Amerikāņiem tas patiešām ir svarīgi. Šī lieta rada daudz jautājumu par to, vai atsevišķiem cilvēkiem, ierodoties ASV, tiek piemērota īpaša attieksme.

Tam būtu jāattiecas uz ikvienu, kas ieceļo ASV, tostarp karaliskajām personām, piemēram, princi Hariju.”

Iekšzemes drošības departaments paziņoja, ka nevar apstiprināt, vai Harijs ir iesniedzis kādu pieteikumu kopā ar vīzu saistībā ar šīm ziņām, piebilstot “šo ierakstu atzīšana vien nozīmētu nepamatotu iejaukšanos prinča Harija privātajā dzīvē”.

Tiesas pieteikumā bija rakstīts: “[Lieta] pamatā ir radusies tāpēc, ka Viņa Karaliskā Augstība brīvprātīgi, gūstot milzīgu peļņu, rakstiski atzinās pārkāpumos. Saseksas hercogs to izdarīja, neskatoties uz to, ka ir plaši zināms un ka tas var nelabvēlīgi ietekmēt nepilsoņu imigrāciju.”

Princis Harijs viesojas Vācijā "Invictus Games"
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.