Krāšņi aizvadīti Jūrmalas Kūrorta svētki

FOTO: Krāšņi aizvadīti Jūrmalas Kūrorta svētki 21

Sestdien, 1. jūnijā, Jūrmalas Kūrorta svētkos tika svinēts vasaras sākums. Svētku noskaņa pasākumos kūrortpilsētas ielās, parkos, skvēros un pludmalē valdīja visas dienas garumā, tos kopumā apmeklēja vairāk nekā 20 000 apmeklētāju.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Vai tiešām tikai sakritība? Cilvēku uzmanības centrā nonācis kārtējais “Simpsonu” pareģojums 13
“Man par to, ka es daru savu darbu, neviens “tējas” naudu nemaksā!” Izvēršas asa diskusija par dzeramnaudas atstāšanu restorānos 79
Veselam
Austrumu slimnīcā ar NBS helikopteru nogādāta gados jauna paciente kritiskā stāvoklī 29
Lasīt citas ziņas

Svētku laikā Majoru stāvlaukumā līdz pusnaktij notika ielu kafejnīcu festivāls “Street Food”, kur svētku atmosfērā varēja baudīt gardas maltītes, savukārt Jomas ielā norisinājās garākā diskoballīte, kuru vairākos “skaņas torņos” spēlēja dažādi dīdžeji. Horna dārzā apmeklētāji varēja piedalīties vasarīgās aktivitātēs, bet pie Dzintaru koncertzāles “Našķu pilsētiņā” svētkus izbaudīja ģimenes ar bērniem.

Pie Dzintaru koncertzāles varēja satikt Jūrmalas draugus – ārvalstu vēstniecību un sadraudzības pilsētu pārstāvjus un Latvijas Volejbola federācijas teltī uzzināt par gaidāmajām Nāciju kausa fināla sacensībām pludmales volejbolā.

CITI ŠOBRĪD LASA

Šogad Kūrorta svētku tradicionālajā gājienā, pārsteidzot ar tērpiem un atraktīviem priekšnesumiem devās vairāk nekā 60 Jūrmalas kolektīvi. Jūrmalnieki un pilsētas viesi svētku gājiena dalībniekus sveica ar skanīgām ovācijām, pretī saņemot prieka gaviles. Gājiena laikā valdīja priekpilna un pozitīva gaisotne. Raitu soli un ritmu dalībniekiem palīdzēja uzturēt pūtēju orķestris “Jūrmala”, Jūrmalas Mūzikas vidusskolas orķestris un Jūrmalas draugi – Andžeja Grauda bungu skolas dalībnieki, kuriem atbildēja gājiena dalībnieki – Jūrmalas uzņēmumu, iestāžu, biedrību pārstāvji un radošie kolektīvi.

Vakarā Majoru pludmalē uz lielās skatuves uzstājās lieliskā dziedātāja Marija Naumova, mūzikas grupas “Labvēlīgais tips” un “Citi zēni” un reperis rolands če. Virs jūras bija skatāma svētku uguņošana, svētki noslēdzās pusnaktī ar dejām dīdžeja Ķilkuta spēlētās mūzikas ritmos.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.