Mežaparka lielo estrādi ieskandinājis nu jau par tradīciju kļuvušais 3. Lielais Koncerts

FOTO: Sadziedāšanās svētki Mežaparka estrādē: ar vērienu izskanējis trešais Latvijas mūzikas lielais koncerts 38

Ar vērienu izskanējis Trešais Latvijas Mūzikas lielais koncerts, kas kopā ar pašmāju populārās mūzikas zvaigznēm pieskandināja Mežaparka Lielo estrādi.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Vai tiešām tikai sakritība? Cilvēku uzmanības centrā nonācis kārtējais “Simpsonu” pareģojums 13
“Man par to, ka es daru savu darbu, neviens “tējas” naudu nemaksā!” Izvēršas asa diskusija par dzeramnaudas atstāšanu restorānos 79
Krimināls
Kalnciemā atrastās cilvēka mirstīgās atliekas, iespējams, atbilst Annas Jansones aprakstam 30
Lasīt citas ziņas
Mežaparka lielo estrādi ieskandinājis nu jau par tradīciju kļuvušais 3. Lielais Koncerts

Koncerts kļuvis jau par tradīciju. To apmeklēja vairāk nekā 20 tūkstoši cilvēku.

CITI ŠOBRĪD LASA

Arī 3. Lielais Koncerts saglabāja līdzšinējo vērienu un uz skatuves pulcēja ap 100 Latvijas mūziķu, kuri pārstāvēja ļoti daudzveidīgus muzikālos žanrus. Programmu veidoja tautā iemīļotas dziesmas, kas ietērptas jaunās aranžijās un tapušas dažādu pārsteidzošās sadarbībās.

Uz vienas skatuves kāpa aktuālākās pašmāju mūzikas zvaigznes, estrādes grandi, kā arī klasiskās mūzikas profesionāļi – “Sinfonietta Rīga”, kas kopīgi ar Latvijas Radio bigbendu radīs nebijušu skanējumu pasākuma daudzveidīgajai programmai.

“Lielajā koncertā” uzstājās Shipsea, “Pērkons”, “Liepājas brāļi”, “Bermudu divstūris”, Olga Rajecka, “Dzelzs vilks”, “Dagamba”, Wiesulis, “Bet bet”, Ieva Akuratere, ansis, Zigfrīds Muktupāvels, Dināra Rudāne, Normunds Rutulis, Patrisha, Ozols, Gustavo, Aija Andrejeva, “Sudden Lights”, Lauris Reiniks, “PND”, Vestards Šimkus kopā ar “Sinfonietta Rīga” un Latvijas Radio bigbendu un kori “Maska”, kā arī Rīgas Doma zēnu kori.

Koncerta apmeklētājus priecēja arī grandioza skatuves instalācija ar speciāli veidotām videoprojekcijām katrai repertuāra dziesmai. Tajā bija integrēti dziesmu teksti un skatītāju varēja dziedāt līdzi visiem zināmiem dažādu laikmetu megahitiem.

Arī skatuves novietojums bija savdabīgs un pretējs ierastajam. Skatītāju sēdvietas atradās koru podestos, kas ļāva labi pārredzēt pasākumu.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.