Latvijas slavenības nosvin Ziemassvētku tuvošanos ar izsmalcinātu pasākumu

FOTO. Latvijas slavenības nosvin Ziemassvētku tuvošanos izsmalcinātā ballītē 42

Vakar, 14. decembrī, Latvijas elite gatavojās Ziemassvētku sagaidīšanai izsmalcinātā pasākumā, kuru rīkoja franču konjaka nams Courvoisier. Dace Krieviņa-Bahmane, Andrewon, Deniss Ševeļovs un daudzi citi baudīja vairāku pavārgrāmatu autores Signes Meirānes kulinārijas meistarklasi, speciālus Ziemassvētku kokteiļus, čellista Mareka Radzeviča izpildīto mūziku, kā arī mācījās īpašā veidā iesaiņot dāvanas «dāvanu saiņošanas stacijā».

Reklāma
Reklāma
Veselam
5 populāri pārtikas produkti izraisa atmiņas zudumu – to iedarbība novērota jau īstermiņā
“Piedodiet, bet mājās jūs netiksiet!” Ukraina skaidro pavisam reālos frontes sabrukšanas iemeslus 85
TV24
Vitenbergs: Baumu līmenī ik pa brīdim izskan, ka parlamentārā sekretāre ir “nokodusi” ministri
Lasīt citas ziņas

Pasākuma viesi iejutās pirmssvētku “joie de vivre”, proti, franču “dzīvesprieka” gaisotnē un vakara gaitā baudīja piepildīto programmu, īpašas kulinārijas burves Signes Meirānes uzkodas, elegantu mūziku Mareka Radzeviča izpildījumā un intriģējošus kokteiļus, kuru centrā bija konjaks Courvoisier.

Restorāna Herbārijs elegantā atmosfēra un bagātīgā programma ļāva viesiem pilnībā izjust titulētākā konjaka zīmola filozofiju: “Joie de Vivre”– baudīt mirkli, priecāties par labu ēdienu, aizraujošu personību klātbūtni, patīkamu mūziku, kā arī glāzi izmeklēta, garšas ziņā neatkārtojama dzēriena.

CITI ŠOBRĪD LASA

«Mēs nosvinējām Ziemassvētku gaidīšanas prieku, baudījām «mirkli» patīkamā sabiedrībā, apguvām jaunus elegantu dāvanu iesaiņošanas paņēmienus, nogaršojām Ziemassvētku uzkodas un īpašus kokteiļus. “Joie de vivre” – ir zīmola Courvoisier devīze, kas pauž franču ideju par dzīvesprieku. Un tieši tāds bija šis pasākums – piepildīts ar smiekliem, draudzīgām sarunām, iedvesmu un gardiem pārsteigumiem», – stāsta franču konjaka nama stāsta franču konjaka nama vēstnieks Baltijā Vytautas Pazereckas.

Pasākuma mērķis bija atzīmēt Ziemassvētku sezonu un kopīgu pulcēšanos draugu un ģimenes lokā.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.