Latvijas Zinâtòu akadçmijas 70. gadadienai veltîta svinîgâ sçde. Akadçmijas laukumâ 1.  16/02/2016 foto: Timurs Subhankulovs/Latvijas Avîze
Latvijas Zinâtòu akadçmijas 70. gadadienai veltîta svinîgâ sçde. Akadçmijas laukumâ 1. 16/02/2016 foto: Timurs Subhankulovs/Latvijas Avîze
Latvijas Zinâtòu akadçmijas 70. gadadienai veltîta svinîgâ sçde. Akadçmijas laukumâ 1. 16/02/2016 foto: Timurs Subhankulovs/Latvijas Avîze

FOTO: Latvijas Zinātņu akadēmijai – 70 0

Pievieno LA.LV

Šodien Latvijas Zinātņu akadēmijā (LZA) notika akadēmijas 70.gadadienai veltīta svinīgā sēde.

Kokteilis
Visi Sipeniecei jautā, kas noticis ar viņas veselību. Beidzot radio personība atklāj patiesību
7 vienkārši ieradumi, kas palīdzēs izvairīties no atpazīstamā “veca cilvēka” aromāta
Kokteilis
5 lietas, kas Latvijā ir labākas nekā jebkur citur pasaulē – tām nav konkurentu
Lasīt citas ziņas

Uz svinīgo sēdi tika aicināti LZA locekļi, valsts un valdības, zinātnisko institūciju un organizāciju pārstāvji, studējošā jaunatne, skolēni un pasniedzēji, kā arī visu ar zinātni saistīto iestāžu un biedrību – muzeju, bibliotēku – darbinieki un mediju pārstāvji.

Sēdē akadēmiķis Jānis Stradiņš uzstājās ar referātu par akadēmijas izveidošanu, kā arī notika ievērojamu Latvijas zinātnieku apbalvošana.

CITI ŠOBRĪD LASA

Savukārt sēdes otrajā daļā notika Eiropas un globālo aktualitāšu, kas par tādām kļuvušas dažādu ģeopolitisku pārmaiņu rezultātā, apskats, par ko referēja Leons Taivāns un Ivars Ījabs.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.