PAULS un KEIŠS. VĪRIEŠI LABĀKOS GADOS

FOTO. Maestro Raimonds Pauls sācis pārvietoties ar elegantu spieķīti pie rokas 19

Pievieno LA.LV

Mūzikas namā “Daile” pagājušajā nedēļā tika aizvadīts pirmais koncerts “Pauls un Keišs. Vīrieši labākajos gados”. Uz to komponists Raimonds Pauls, kurš janvārī atzīmēja savu 87.jubileju, ieradās ejot ar elegantu spieķīti.

Mājas
Zagļi mēdz atstāt slepenas zīmes pirms ielaušanās: lūk, kā saprast, ka jūsu mājokli novēro garnadži
Kokteilis
Astrologi nosauc jūnija lielākos veiksminiekus – viņiem nebūs jāuztraucas ne par naudas trūkumu, nedz arī mīlestības likstām
“Tās būs beigas.” ASV armijas veterāns ieskicē, kas notiktu, ja Baltkrievija iesaistītos karā pret Ukrainu 86
Lasīt citas ziņas

Tiesa gan, Raimonds Pauls pasākumā bija smaidīgs un arī aprunājās, kā ierasti, ar viesiem, tomēr arī sēžot pie klavierēm, spieķītis atradās turpat līdzās.

Atgādināsim, ka pagājušās vasaras izskaņā Pauls nepiedalījās dažos iepriekš izsludinātajos koncertos un kā vēlāk tika paskaidrots – bija apslimis. Toreiz Pauls atzina – gadi tomēr liek par sevi manīt un “vecums spiež pie grīdas”.

CITI ŠOBRĪD LASA
Maestro Raimonds Pauls
Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.