Leģendārā dziedātāja Tīna Tērnera savas dzīves laikā

FOTO. “Man ir bijusi smaga dzīve, taču es nevienu nevainoju”: interesanti fakti par leģendāro dziedātāju Tīnu Tērneri 9

Tīna Tērnera ir leģenda un to sakot, nav pārspīlēts. Diemžēl vakardien, 24.maijā, 83 gadu vecumā viņa devās mūžībā. Un tagad viņas balsi mēs varēsim dzirdēt tikai viņas mūzikā un nekad vairs – dzīvē. Tomēr dziedātāja bija nodzīvojusi ļoti raibu dzīvi, un ne vienmēr viņas dzīvē bija tikai veiksme, slava un laime.

Reklāma
Reklāma

Lūk, 8 interesanti fakti par dziedātāju!

VIDEO. Laupītāji uz motocikliem mēģina apzagt garām ejošu sievieti, taču nelāgais nodoms viņiem tūlītēji atspēlējas 11
Eksperts nāk klajā ar fatālu paredzējumu: Krievija izmantos kodolieročus neatkarīgi no tā, vai Rietumi apbruņos Ukrainu 69
TV24
Kāpēc mums ir tik mazas pensijas? Es neesmu vainīga, ka strādāju krievu laikā! Atbild VSAA 92
Lasīt citas ziņas

1. Viņas īstais vārds bija Anna Meija Bulloka. Tīna Tērnera ir tikai viņas pseidonīms, ko viņa pieņēma tikai 21 gada vecumā.

2. 1962.gadā Tīna apprecējās ar Aiku Tērneru – muzikantu, kurš bija atvēris durvis jaunajai sievietei uz mūzikas pasauli. Tomēr ģimenes dzīve ar Aiku izrādījās pavisam citāda, nekā Tīna bija cerējusi – vīrs bija liels despots. Viņš lietoja narkotikas un regulāri piekāva Tīnu. Pēc 14 kopdzīves gadiem Tīna saņēmās un aizbēga no šī vīrieša. Toreiz viņai kabatā bija 36 centi.

CITI ŠOBRĪD LASA

3. Tērnera vairākkārt ir nokļuvusi Ginesa rekordu grāmatā. Viņa kļuva par to mūziķi, uz kuras koncertiem bija pārdotas visvairāk biļetes. Bet 1988.gadā viņa otro reizi iekļuva Ginesa rekordu grāmatā kā dziedātāja, kas uzstājusies vislielākās auditorijas priekšā – Riodežaneiro viņa nodziedāja 180 000 klausītāju.

4. 1985.gadā Tīna kopā ar Melu Gibsonu nofilmējās filmā “Trakais Makss 3”.

5. 2001.gadā viens no lielceļiem Tenesijas štatā (ASV), kur 1939. gada 26. novembrī pasaulē nāca Tīna, tika nosaukts viņas vārdā – “Tīnas Tērneres lielceļš”.

6. 2013.gadā viņa apprecējās ar vācu izcelsmes mūzikas producentu Ervīns Bahu, kuš par savu sievu bija 16 gadus jaunāks. Un kopš šī gada viņa kļuva arī par Šveices pilsoni.

7. Dziedātāja savas dzīves laikā bija pārcietusi insultu, zarnu vēzi un nieres transplantāciju. Par donoru kļuva viņas vīrs Ervīns.

8. Reiz Tīna Tērnere teica: “Man viss ir. Kad es sēžu savās mājās blakus skaistam ezeram, es esmu mierīga. Nav nekādu problēmu. Man ir bijusi smaga dzīve, taču es nevienu nevainoju. Es tam izgāju cauri, bez nožēlas un kauna. Un es tagad esmu laimīgs cilvēks.”

Tīnas Tērneres dziesma “What’s Love Got To Do With It”:

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.