Lijas Brīdakas grāmatas “Atbalss bez balss” atvēršana.
Lijas Brīdakas grāmatas “Atbalss bez balss” atvēršana.
Foto: Timurs Subhankulovs / “Latvijas Avīze”

FOTO. Omulīgi atvērts Lijas Brīdakas jaunais romāns 0

Rīgas Latviešu biedrības Omulību klubiņā omulīgiem ļaudīm klātesot atvērta dzejnieces, prozaiķes Lijas Brīdakas jaunākā grāmata – izdevniecības “Latvijas Mediji” klajā laistais darbs “Atbalss bez balss”, kas iznācis “Vakara Romāna” sērijā.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Nosaukti 8 vārdu īpašnieki, kuriem gribot vai negribot sanāk iekulties nepatikšanās 9
Kokteilis
12 biežāk sastopamie ģimenes locekļu tipi. Noskaidro, pie kura piederi tu!
RAKSTA REDAKTORS
Ineses Supes cīņa turpinās: “Kad iznācu no ķirurga kabineta, es apraudājos, jo man gribējās iznākt kā uzvarētājai, bet tā pagaidām nesanāk”
Lasīt citas ziņas

“Dzīve ir kā upe – nekad nezini, kas sagaida nākamajā līkumā, kādai krācei pāri tiksi, kurā atvarā grimsi… Romāns, negaidītu pavērsienu pilns, kā pati dzīve.

Lasīju un domāju, kā lai izlaivo pa dzīvi tā, lai dzīves nogalē ir piepildījuma, nevis rūgtuma, vainas un vientulības sajūta?” – tā par romānu saka grāmatu blogere Meldra Gailāne.

CITI ŠOBRĪD LASA
Lijas Brīdakas grāmatas "Atbalss bez balss" atvēršana

Grāmatas varonis, jaunais, sportiskais un apdāvinātais Valdis patika visām kursa meitenēm, taču viņš izvēlējās Elīnu. Drīz viņiem pieteicās dēls, un nu rūpju bija gana – Armandiņš, mācības, darbs…

Nu dēls Armands izaudzis un apprecējies, bet kas Elīnai nesniedz ilgoto sirdsmieru? Vai tiešām vienas jaunības kļūdas dēļ Elīna gadiem nav spējusi bezrūpīgi smieties un ļauties dzīves virpulim…

Ja bezmiega naktīs pašai neizdodas atrast risinājumu, varbūt palīdzēs psihoterapeite Anita? Elīna kopā ar bijušo studiju biedri Anitu soli pa solim atgriežas pagātnē, lai vēlreiz izdzīvotu sen aizmirstos notikumus…

Šis ceļš nav viegls, tomēr beidzot Elīnas acis atkal iemirdzas, kad dēls Armands paziņo lieliskus jaunumus. Balss tomēr nevar palikt bez atbalss.

Lija Brīdaka ir dzejniece un prozaiķe, studējusi filoloģiju un darbojusies žurnālistikā. Ir sabiedriski aktīva, vienmēr iesaistījusies Rakstnieku Savienības un dzīves daudzveidīgo notikumu risināšanā.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.