"X Faktora" uzvarētāja Elīna Gluzunova

FOTO. “Paldies, ka pieņemat mani ar visām manām trakajām idejām!” Elīna Gluzunova mainījusies līdz nepazīšanai 37

Diezgan kardinālas vizuālās pārvērtības piedzīvojusi dziedātāja Elīna Gluzunova. Viņa patīkami pārsteigusi savus sekotājus, kuri, kā norāda dziedātāja vietnē “Instagram”, nobēruši viņu ar komplimentiem.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
“Mūsu tētis šodien atkal precas…” Bijusī sieva pavēsta, ka komponists Jānis Lūsēns iestūrējis laulības ostā 61
TESTS. Ja tev šodien būtu jākārto eksāmeni, ar kādu atzīmi tu pabeigtu 9.klasi un iegūtu pamatizglītību?
Kokteilis
“Tik īpaši un skaisti!” Brīnišķīgs notikums Reiņa un Maijas Sējānu ģimenē – pasaulē nākusi viņu pirmdzimtā 1
Lasīt citas ziņas

Viņa sociālajos tīklos dalījusies ar ierakstu, kurā norāda, ka “lēmums nogriezt matus bija labākais, kādu pēdējo gadu laikā viņa pieņēmusi”.

“Viena lieta, aiziet pie friziera aplīdzināt matu galus, pavisam cita – censties savus matus ataudzēt visos iespējamos veidos un beigās tik un tā no tiem atbrīvoties. Un ziniet? Vēlos tos vēl nedaudz saīsināt Es varu, man piestāv un TĀ PATĪK! Tāda brīvības sajūta! No rīta 2x “uz fikso” izmazgāju matus, ielieku “balzamiņu”, veidošanas pastu, šķidro laku un vai kādu citu smēriņu un esmu #readytogo,” viņa skaidro, kāpēc pieņēmusi šādu lēmumu.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Drīz būšu pavisam blonda un man ap sirdi kļūs tik viegli.. es jau jūtu. Man ir dikti daudz sirmu matu, platīna nokrāsas neapšaubāmi atvieglos manu ikdienu. Ar tumšo matu krāsošanu( ik pa 2 nedēļām) biju tā noņēmusies,” viņa atklāj.

Elīna Gluzunova pastāsta par komplimentiem, ko saņēmusi: “Kļūstot par blondīni un nogriežot matus vēl īsākus, mana pastkastīte burtiski uzsprāga un nācās noslēgt storiju reakcijas, jo ziņas vienkārši nebeidzās. Paldies, ka pieņemat mani ar visām manām trakajām idejām un paldies par to, ka mākat izteikt tik skaistus komplimentus!”

Dziedātāja Elīna Gluzunova jutekliskā fotosesijā
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.