Dons dažādos laikos

FOTO. “Pēdējā pusgadā Latvijā esmu bijis dažas nedēļas” – iemīļotais mūziķis Dons atklāj, kur beidzamajā laikā ir pazudis 35

Fani noteikti jau ir pamanījuši un, iespējams, pat nedaudz satraukušies, jo beidzamajā laikā iemīļotais dziedātājs Dons praktiski nav manāms uz skatuves. Kur viņš ir pazudis?

Reklāma
Reklāma
Krimināls
Krituši visi antirekordi – savākts 600 000 narkomānu izlietoto šļirču. Atrasta arī traģiskā “narkozombiju” viela 8
Krievija identificē divas “smirdīgas” valstis, kas būtu tās nākamais mērķis 183
Kokteilis
Personības tests: jūsu dzimšanas mēneša zieds atklāj par jums vairāk, nekā spējat iedomāties 17
Lasīt citas ziņas

Atbilde uz to rodama “SWH” raidījumā “Ar dziesmu par dzīvi”, kur ar mūziķi sarunājies Jānis Šipkēvics, noskaidrojot aktuālāko, kas šobrīd notiek mūziķa dzīvē.

Jānomierina, ka nav noticis nekas slikts – kopš novembra mūziķis ir ļoti koncentrējies uz darbu, jaunu dziesmu un albuma radīšanu.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Novembrī es uzņēmu kursu. Aizbraucu uz vienu dziesmu rakstīšanas nometni, iepazinos ar producentiem, kurus iepriekš nepazinu, braucu pie viņiem ciemos. Mēs rakstām dziesmas – uzstādījums ir 1 dziesma dienā līdz stadijai, kad ir ap 80% noproducēts.”

Ja kāda dziesma tiek izvēlēta albumam, tad darba tiekot ieguldīts vairāk, īpašāk piedomājot par vokālu un citiem maksimāliem uzlabojumiem.

“Pēdējā pusgadā Latvijā esmu bijis dažas nedēļas. Nometnes notiek Spānijā, Holandē, Īrijā un Londonā. Man ir vieglāk pašam aizlidot uz turieni, jo viņiem uz vietas ir studijas, tad arī var piesaistīt dziesminiekus, dziesmu rakstītājus. Viņi ir aizņemtāki nekā es, man brīvais laiks ir vairāk nekā viņiem, jo es esmu rakstīšanas procesā, kad koncentrējos rakstīšanai. Nekas cits mani vairāk neinteresē – tikai rakstīt un rakstīt.”

Mūziķis intervijā arī ieskicējis, kā sākumā koncertējis vien pavisam nelielās zālēs, jo nebijis pārliecības, ka spēs pulcēt lielākas. Liels ir prieks, ka tas ir izdevies.

Taču kāds sapnis vēl neesot piepildīts. Koncertos tagad ir lielie ekrāni – mūziķis gribot kādreiz pirms koncerta uz šāda lielā ekrāna uzspēlēt kādu videospēli.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.