Karalienes Elizabetes II bēres

FOTO. Princis Harijs karalienes nāves dienā bijis tik saniknots, ka noraidījis sava tēva Čārlza ielūgumu uz vakariņām. Kas starp abiem notika? 40

Saniknotais princis Harijs Lielbritānijas karalienes Elizabetes II nāves dienā esot atteicies vakariņot kopā ar ģimeni – tēvu, tagadējo karali Čārlzu III, viņa sievu Kamillu un vecāko brāli Velsas princi Viljamu, ziņo “The Sun”.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Optiskās ilūzijas tests: pasaki, ko ieraudzīji pirmo, un atklāj, ko tas liecina par tavu nākotni
Veselam
Veiksmīgi cilvēki nekad nedara no rīta šīs četras lietas
Kokteilis
Ja esi dzimis vienā no šiem pieciem gadiem, tevī slēpjas potenciāls kļūt par ģēniju 8
Lasīt citas ziņas

Iemesls tam bijis tāds, ka dienā, kad karalienes veselība kļuva pavisam vārga un visa ģimene steidza uz Balmorālas pili, Čārlzs piezvanīja savam dēlam princim Harijam un palūdza, lai viņš atvadīties no vecmāmiņas ierodas viens – bez savas sievas Meganas Mārklas, jo viņš uzskatīja, ka tas savārgušo karalieni var satraukt vēl vairāk.

Tas ļoti saniknoja Hariju un kamēr viņš centās šo situāciju atrisināt, viņš nokavēja lidmašīnas reisu, kurā lidoja viņa vecākais brālis princis Viljams kopā ar karalienes dēliem – princi Endrjū un princi Edvardu.

CITI ŠOBRĪD LASA

Galu galā, Harijs lidoja atsevišķi un kad beidzot lidmašīna piezemējās Aberdīnā (Skotija) visai pasaulei jau bija izziņots par 96 gadus vecās karalienes nāvi.

Princis Džordžs un princese Šarlote savas vecvecmāmiņas karalienes Elizabetes II bērēs

Pēc pusotras stundas princis Harijs tika nogādāts Balmorālas pilī, un mirkli vēlāk – uzaicināts uz ģimenes vakariņām Čārlza lauku īpašumā Birkholā, kas atrodas dažu kilometru attālumā no Balmorālas.

Kāds avots medijiem apstiprināja – Harijs esot palicis Balmorālas pilī un sērojis tur kopā ar princi Edvardu un princi Endrjū:

“Čārlzs uzaicināja Hariju vakariņās, bet Harijs bija tik nikns, ka atteicās sēdēt pie viena galda kopā ar tēvu un vecāko brāli.

Viņš bija ļoti saniknots un nākošajā rītā uzreiz devās atpakaļ uz Londonu.”

Pēc tam viņš uzreiz devies uz Frogmoras kotedžu pie savas sievas Meganas.

Neskatoties uz neglīto pārpratumu vakariņās, Velsas princis Viljams divas dienas vēlāk, 10.septembrī , lūdza Hariju un Meganu doties kopā ar viņu un Keitu pie britiem, kas bija pulcējušies pie Vindzoras pils, lai godinātu karalieni.

Harijs, Megana, Viljams un Keita pārsteidz iedzīvotājus ar negaidītu tikšanos pie Vindzoras pils

Soli pretī izlīgšanai demonstrēja arī tagadējais karalis Čārlzs III, kurš atļāva savam dēlam Harijam vecmāmiņas Elizabetes II bērēs uzvilkt formastērpu, lai arī pēc reglamenta, brīdī, kad Harijs un Megana atteicās no pienākumiem britu karaliskajā ģimenē, šīs tiesības viņš zaudēja.

Dienu pēc karalienes bērēm, kas notika 19.septembrī, otrdien, Harijs un Megana devušies prom no Lielbritānijas uz savām mājās Kalifornijā.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.