Rīgā atklāj vidusskolēna Ralfa veidotu soliņu. Ar ko tas tik īpašs?

FOTO. Rīgā atklāj vidusskolēna Ralfa veidotu soliņu. Ar ko tas tik īpašs? 0

Risinot ērtu soliņu trūkumu Rīgas pilsētvidē, 10. maijā apvienība “Pilsēta cilvēkiem” sadarbībā ar Rīgas Dizaina un mākslas vidusskolu un citiem atbalstītājiem Tērbatas ielas sākumāpie “Saktas” atklāja jaunu īpaša dizaina soliņu:tas papildināts ar galdiņu jeb leti, kas vienlaikus aizsargā koku stumbrus.

Reklāma
Reklāma
Krievijai negaidīts sitiens zem jostasvietas – laikapstākļi var satracināt tautu 85
Veselam
Kā saprast, ka jūsu partneris ir toksisks cilvēks? Viņus nodod šīs 9 frāzes
Kokteilis
FOTO. Dziedātāja Aminata Savadogo iestūrējusi laulības ostā
Lasīt citas ziņas

Jaunā soliņa atklāšana noslēdza pirmo kopīgo “Pilsēta cilvēkiem” un Rīgas Dizaina un mākslas vidusskolas projektu, novietojot soliņu vietā, kur oktobrī “Pilsēta cilvēkiem” un “Labie koki” aktīvisti iestādīja divus koku dižstādus.

“Mēs vēlamies veidot pieejamu pilsētvidi, kurā ir patīkami uzturēties jebkura vecuma rīdziniekiem. Soliņu Rīgā ļoti trūkst, tie lielākoties atrodami vien parkos, bet mēs vēlamies, lai ikvienam būtu iespēja arī savās ikdienas gaitās uz brīdi piesēst un atpūsties.

CITI ŠOBRĪD LASA

Soliņa projekts dabiski turpina koku stādīšanas projektu, dāvājot mūsu pilsētai vēl vienu labiekārtotu, zaļu un ilgtspējīgu stūrīti.

Sadarbība ar topošajiem māksliniekiem ir bijusi patiešām iepriecinoša, tāpēc plānojam to turpināt, veidojot arī velonovietnes, kurām jau ir izstrādāts elegants dizains,” stāsta apvienības “Pilsēta cilvēkiem” valdes priekšsēdētājs Kārlis Krēķis.

Soliņa dizaina autors ir Rīgas Dizaina un Mākslas vidusskolas audzēknis Ralfs Kolveits (pedagogs Uģis Gailis), kurš ieguvis gan augsto 2. vietu Facebook balsojumā, gan “Pilsēta cilvēkiem” žūrijas augstāko novērtējumu.Uz soliņa iestrādāti arī daudzo projekta partneru nosaukumi.

SAISTĪTIE RAKSTI