Ekrānuzņēmums no raidījuma “Bez Tabu”

“Parasti šādus “jokus” pie mums neredzam!” Laternas stabs ielas vidū pārsteidz kādu rīdzinieku 0

Uz gājēju ietves Dzirciema ielā “uzradies” traucēklis, kas ietekmē gājēju un velosipēdistu pārvietošanos. Un nesen uz savas ādas nepatīkamus mirkļus piedzīvoja rīdzinieks Valters, vēsta raidījums “Bez Tabu”.

Reklāma
Reklāma
VIDEO. “Manā īpašumā atrodas 100 svešas automašīnas! Paldies Dievam, ka zeme nav apsēta ar labību,” kurzemniece pauž sašutumu par rallija apmeklētāju visatļautību
“Man par to, ka es daru savu darbu, neviens “tējas” naudu nemaksā!” Izvēršas asa diskusija par dzeramnaudas atstāšanu restorānos 79
Mājas
Kādas ir tavas kulinārijas prasmes – vai māki pagatavot šos 10 ēdienus, kuri jāprot katram latvietim? 42
Lasīt citas ziņas

“Tā kā kārtīgam mileniālim pienākas, mans telefons parasti ir degunā. Un savas vakara pastaigas laikā es nonācu pie skaista secinājuma, ka man tieši sejā skatās stabs, kā tur agrāk nebija,” raidījumā stāsta rīdzinieks Valters.

Viņš, neatraujot acis no viedtelefona ekrāna, soli pa solim tuvojās krustojumam un dzelzs stabam. Daudz netrūka, lai sekotu blieziens un Valters ar pieri ieskrietu tieši nesen uzstādītajā stabā.

Video no “Bez Tabu” sižeta:

CITI ŠOBRĪD LASA

Apgaismes stabi nomainīti visā Mazās Stacijas ielas garumā. Arī ielas beigās – tuvāk dzelzceļa sliedēm – redzams, ka vairāki stabi atrodas teju vai ietves vidū.

Līdz ar to patiešām rodas jautājums, kāpēc laternu nomaiņas laikā tās netika izvietotas ietves malā.

Projektētāju “šedevrs” galvaspilsētā

Biedrības “Pilsēta cilvēkiem” vadītājs Māris Jonovs akcentē, ka šādi un tamlīdzīgi būvniecības šedevri nereti esot neveiksmīgas projektēšanas rezultāts.

Cits variants izmaksātu vairāk

“Rīgas gaismas” tehniskais direktors Edmunds Krēsle skaidro, ka Mazās Stacijas ielā notika vēl pagājušā gadsimta otrajā pusē uzstādīto betona apgaismes stabu nomaiņa ar jaunām, cinkotām laternām.

Lai rīkotos citādāk un stabus izvietotu ietves malā, ir nepieciešams veikt būvdarbu projektēšanu, saskaņošanu, kas esot laikietilpīgs un arī sadārdzināts process.

Valters uzskata, ka būtu lietderīgi tomēr pārvietot ietves vidū izvietotos stabus, citādi agri vai vēlu “kāds aptīsies ap stabu”.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.