Foto: ekrānuzņēmums no “Pilsēta cilvēkiem” video vietnē “Facebook”

“Neiespējamais kļuvis iespējams!” Čiekurkalna bīstamākajā piecu ielu krustojumā izveidots apļveida krustojums 1

Biedrība “Pilsēta cilvēkiem” savā kontā vietnē “Facebook” raksta: “Vai atceraties notikumu pirms 3 gadiem Čiekurkalna bīstamākajā piecu ielu krustojumā, kad nezināmi aktīvisti ar konusiem, kartona ceļazīmēm un krītiņiem izveidoja apļveida krustojumu?”

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
No A līdz Ž – ko par tavu personību atklāj tava vārda sākumburts? 11
Lietotas automašīnas, kuras nevajadzētu iegādāties: eksperts norāda uz trim neuzticamiem modeļiem
RAKSTA REDAKTORS
“Viņiem ir advokātu aizmugure, par kādu es pat sapņot nevaru!” Darbavieta nelikumīgi sagrauj Baltkrievijas pilsones gadiem veidoto dzīvi Latvijā 25
Lasīt citas ziņas

Pirms šī eksperimenta Rīgas dome, pēc biedrības “Pilsēta cilvēkiem” pārstāvju teiktā, esot izdomājusi dažādas atrunas, kādēļ krustojumā apli neierīkot – pārāk maz bojāgājušo, garie autobusi nevarēs apli izbraukt, jo krustojumā ir pārāk maz vietas.

Tomēr eksperiments pierādīja, ka aplis šajā vietā strādā.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Pilsēta cilvēkiem” skaidro, ka pēc tam domes vadība turpinājusi dažādas atrunas, piemēram, toreizējais domes priekšsēdētāja vietnieks Andris Ameriks intervijā radio SWH esot sacījis, ka krustojums ir jāpārbūvē, jo tik vienkārši, kā vēlas aktīvisti, izveidot apļveida krustojumu nav iespējams.

Tomēr – laiki un cilvēki mainās, un Satiksmes departamentā sākuši strādāt prātīgāki cilvēki, apgalvo “Pilsēta cilvēkiem”. Tādēļ nu tas pats aktīvistu ar konusiem ierīkotais apļveida krustojums gandrīz viens pret vienu izskatā kopš jūnija ir ierīkots oficāli!

Aplūko videoklipā, kā izskatījās 2017. gadā aktīvistu ierīkotais apļveida krustojums (video augšpusē) un kā izskatās 2020. gadā Rīgas domes izveidotais apļveida krustojums (video apakšpusē).

Video:

Vai nav lieliski?

“Pilsēta cilvēkiem” pateicas par videoklipiem Čiekurkalna attīstības biedrībai Šreienbuša/Čiekurkalns!

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.