Ekonomika
Bizness

FOTO. “Rimi” atver īpašā koncepta Express veikalu0


Rimi atver īpašā koncepta Ekspress veikalu
Rimi atver īpašā koncepta Ekspress veikalu
Publicitātes foto

Baltijas pilsētās, līdzīgi kā citur pasaulē, pēdējos gados būtiski aug pieprasījums pēc ātriem, veselīgiem un ērtiem ikdienas pirkumiem, tāpēc “Rimi Latvia” turpina attīstīt Express veikalu tīklu un ceturtdien, 5.decembrī, durvis ver jauns “Rimi Express” veikals Rīgā, Aspazijas bulvārī 28.

Šis ir 11 “Rimi Express” veikals Latvijā un trešais jauna koncepta “Rimi Express” veikals, kurā ir ne tikai jauns interjera risinājums ar atpūtas zonu kafijas un ēdienu baudīšanai, bet arī pircēju steidzīgajām ikdienas gaitām atbilstošs sortiments. Šajā veikalā klientiem ir iespēja bez maksas uzpildīt dzeramo ūdeni, uzlādēt mobilās iekārtas un pieejams bezmaksas Wi-Fi interneta pieslēgums.

Rimi atver īpašā koncepta Ekspress veikalu

Tāpat kā citos “Rimi Express”, arī šī veikala sortiments veidots tā, lai steidzīgā ikdienā pilsētnieki no rīta pa ceļam uz darbu varētu izvēlēties kvalitatīvu kafiju un brokastu produktus, pusdienas laikā sakomplektēt maltīti no salātu bāra produktiem un atgriežoties mājās pēc darba, iegādāties pamatpreces ēdiena gatavošanai mājās un “Rimi” gatavos produktus. Jaunā koncepta “Rimi Express” un arī citos šī formāta veikalos daudzi gatavie produkti, piemēram, sagriezti augļi, suši, salāti un smalkmaizītes, tiek gatavoti uz vietas veikalā, nodrošinot gan nevainojamu kvalitāti, gan svaigumu.

“”Rimi Express” var iegādāties visu nepieciešamo ātrām un veselīgām maltītēm, savukārt veikala piedāvājums ir gana plašs, lai būtu piemērots dažādām dzīves situācijām. Te pieejami svaigi, veselīgi produkti un atpūtas zona to nobaudīšanai uz vietas. Tāpat ir pieejamas arī pašas svarīgākās ikdienas preces, lai padarītu ikdienu ērtāku tiem, kuru dzīves ritms nepieļauj garas pusdienu pauzes vai laikietilpīgu iepirkšanās un maltīšu gatavošanas procesu,” pauž Rimi sabiedrisko attiecību vadītāja Regīna Ikala.

Uzziņa:

Jaunajā veikalā tiks nodrošinātas 14 jaunas darba vietas.

Saistītie raksti

Šis ir vienpadsmitais Express formāta veikals Latvijā, desmit veikali atrodas Rīgā un viens – Ventspilī.

Šobrīd Rimi Latvia tīklā ir četru formātu veikali: 32 Rimi Hyper, 33 Rimi Super, 50 Rimi Mini un 11 Rimi Express, kas darbojas 27 Latvijas pilsētās. Rimi Latvia strādā vairāk nekā 5000 darbinieku.

LA.lv